По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Димоходи нержавійка


спеціалізований сайт-партнер по димоходам

Економ

AISI 201

  • До 350°C
  • Слабка корозійна стійкість
  • Товщина до 1мм
  • Термін експлуатації 10 років

ТОВАРИ

Стандарт

AISI 304/EN 1.4301

  • До 550°C
  • Кислотно-термостійка нержавіюча сталь
  • Товщина до 1мм
  • Гарантія від наскрізної корозії 5р.
  • Середній Термін служби 10р.

ТОВАРИ

Стандарт+

AISI 321/EN1.4541

   • До 750°C
   • Кислотно-термостійка нержавіюча сталь
   • Товщина до 1мм
   • Гарантія від наскрізної корозії 5р.
   • Середній Термін служби 10р.


ТОВАРИ

Преміум 

AISI 316/EN 1.4404

  • Витримує до 750°C
  • Підвищена кислотостійкість!
  • Товщина 0,6мм
  • Гарантія від наскрізної корозії 10р.
  • Середній Термін служби 20р.

ТОВАРИ

Преміум +

AISI 309/EN 1.4828

  • Витримує до 1050°C
  • Термостійка, жаростійка, тугоплавка!
  • Товщина 0,8мм
  • Гарантія від наскрізної корозії 10р.
  • Середній Термін служби 30р.

ТОВАРИ

 

Димохід – надійний і безпечний !

Надійність, довговічність та безпека – таким вимогам повинні відповідати не тільки опалювальні системи, а й димохід, що забезпечує безпечну роботу процесу обігріву. Якісно виконаний димохід є гарантією комфорту і безпеки в процесі експлуатації житла чи комерційних приміщень.

  Сучасні високотехнологічні опалювальні системи змушують висувати більш високі вимоги до системи димоходу в будинку. Високий ККД опалювальних котлів дає можливість з меншими витратами підтримувати комфортний температурний режим приміщення. Саме тому збільшується навантаження на димохід, оскільки інша сторона високого ККД – це низька температура і висока концентрація вологості димохідної системи, котра особливо актуальна в осінньо-зимовий період. Це призводить до появи конденсату з сірчистими сполуками, котрі прискорюють корозію металу. В результаті чадний газ може частково проникати в приміщення, що може спричинити  небезпеку для власників помешкань, загоряння та пожежі.

Матеріал димоходу підбирається в залежності від типу теплового обладнання і виду палива, що спалюється. Він повинен відповідати вимогам жароміцності і кислотостійкості. При виробництві нержавіючих димоходів ми використовуємо високоякісну нержавіючу сталь і утеплювач на основі базальтового волокна, його температурний режим до 650 ° С.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИБОРУ МАРКИ СТАЛІ ДЛЯ ДИМОХОДІВ

 • Жароміцні сталі клас   AISI 309 / EN 1.4828    товщина (0,8 мм.)  кислото – термостійка, жаростійка, тугоплавка. Стійка до кислот при високих температурах .
 • Переваги  :   Здатні працювати в умовах підвищених температур без помітної залишкової деформації і руйнування. Основними характеристиками є повзучість і тривала міцність. Робоча температура такого димоходу становить 1050°С .  Стійка до займання сажі!!!
 • Застосування  Каміни відкритого і закритого типу, топки , дров’яні печі  твердопаливні  котли , бані та сауни.

 

 • Аустенітна хром - нікель молібденова сталь клас   AISI 316 L  / EN 1. 4404   товщина сталі (0,6 мм.) Повишена кислотостійкість, термостійка  до температури не вище t 750°С.
 • В її складі присутній МОЛІБДЕН та на півтора рази більший вміст нікелю ніж в AISI 304.
 • Переваги :    Завдяки молібдену сталь цієї марки особливо стійка до корозії, високих температур і агресивних середовищ . Вони не руйнуються при  дії агресивного конденсату димових газів.
 • Через низький вміст вуглецю, не чутлива до міжзернистої корозії після зварювання. 
 •   Застосування  Газові котли , пелетні  печі , твердопаливні котли  які мають високий ККД і невисоку температуру димових газів, рідкопаливні системи.

 

 • Аустенітні хром – нікелеві сталі клас   AISI 304 / EN 1.4301   товщина сталі (0,5 – 0,8, 1 мм.)  Кислотно – термостійка нержавіюча сталь, стійкістю до температури не вище t 450°С в помірному агресивному середовищі. Використовується для газових димохідних систем. Також можна використовувати для твердопаливних агрегатів.  Обов’язкове обмеження по вологому  режиму димових газів.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !!!

В Україні, на відміну від європейських країн, не існує стандартів за матеріалами, які використовуються при виготовленні димарів, тому нарівні з якісними аустенітними сталями українські виробники використовують феритні без нікелеві  сталі (AISI 430 , 439 , 409)   ЯКІ МАГНІТЯТЬСЯ , та сталі з Китаю і Індії, марки  AISI 201-202 які не мають магнітних характеристик. Дані  марки містять недостатній % хрому та нікелю, щоб гарантувати тривалу та безпечну роботу димохідної системи. Низький вміст легуючих компонентів свідчить про те, що вони мають низькі антикорозійні властивості. Використання їх в монтажі димоходів швидко наблизить  до скорочення терміну служби і може привести до небезпечного результату для власників житла які його експлуатують. Відповідальність у даному випадку повністю лягає на замовника. Відрізнити її від якісної сталі можна тільки після проведення хімічного аналізу.  Ціни на такі димоходи з даних марок сталей в 1,5 рази дешевші від тих що на ринку України.

 Перш ніж купити димохід, слід задатись питанням питання. Чи гарантується безпека димоходу? Чи відповідає димохідна система вимогам жаростійкості і кислотостійкості ? Не забудьте уточнити марку сталі з якої він виготовлений!!!!

ДОВГОВІЧНІСТЬ !!!

Часто недобросовісні  виробники вводять в оману покупця тим , що чим більша товщина сталі тим більший ресурс служби димаря. Якщо ви не фахівець то розібратись буде складно. Справа тут не в товщині, а в її складі та  хімічним властивостям.  Головним ворогом димохідних систем є конденсат в котрому присутні кислоти (вугільна, сірчана, азотна і інші …)  , які з часом повільно, але вперто "роз’їдають" стінки Вашого димаря. Тому при виборі димоходу в першу чергу необхідно звертати увагу на марку сталі (кислотостійкість жаростійкість та окалиностійкість ), а  не товщину.

Найважливіша властивість нержавіючих металевих модульних димоходів – хімічний склад металу, що залежить від температури димових газів теплогенератора (котла, каміна, печі) та стійкості до агресивного конденсату (водяні пари + сірка, що міститься в паливі = сірчана кислота).

Вплив хімічних елементів в сплаві на характеристики сталі

Хром - важливий компонент який суттєво підвищує твердість і корозійну стійкість сплавів. 13% і вище – сплави є нержавіючими в звичайних умовах і в слабо агресивних середовищах; – більше 17%  – є корозійностійкі в агресивних середовищах (окислювальних і ін.) Високо хромисті сталі, містять 20-25% Cr мають особливу стійкість до окислення при високій температурі.

Нікель -  підвищує міцність, пластичність, корозійну стійкість в умовах агресивного середовища.

Молібден - використовується для легування сталей як компонент жароміцних і корозійностійких сплавів. Молібден один з небагатьох легуючих елементів, здатних одночасно підвищити міцність, в’язкість, властивості сталі і корозійну стійкість при висох температурах.

Титан - додають для захисту від міжкристалічної корозії.

Марганець - збільшує твердість, зносостійкість, стійкість до ударних навантажень.

Підвищений вміст вуглецю в складі сталі може бути причиною утворення кристалізаційних тріщин при зварюванні, а також малопластичних гартівних структур і тріщин в зоні аргонового заврювання металу. Тому для підвищення стійкості слід зменшити вміст вуглецю в сплаві. Низьковуглецеві сталі   AISI 316 L /EN 1.4404    (вміст вуглецю до 0,25%) відрізняються пластичністю і підвищеною корозійною стійкістю.

Це забезпечує:

 • рівномірне зварене з’єднання з основним металом;
 • отримання зварних швів без дефектів;
 • жароміцність.

Кислоти, що виникають в результаті горіння палива

Вугільна кислота - утворюється в результаті взаємодії розчиненого у воді вуглекислого газу і водяної пари;

Сірчана кислота - утворюється при взаємодії сірчаного ангідриду SO3, що міститься в газах теплогенераторів, особливо тих що працюють на дизельному паливі і водяної пари;

Азотна кислота - утворюється при взаємодії діоксиду азоту, що виділяється в процесі горіння  утворюючи при цьому водяну пару.

Для того, щоб забезпечити термін служби димохідної системи 10 років при температурі 600°С  необхідно використовувати сталь марки AISI 304 товщиною 2 мм, але використовуючи жаростійку марку AISI 309, товщину можна зменшити до - 08/06 мм.

 

Правильно підібрана марка сталі значно збільшує термін експлуатації димаря і його надійність

Пам’ятайте безпека Вашої системи опалення та Вас зокрема в першу чергу залежить від правильної роботи димоходу.

Тому Якісний димохід може бути виготовлений тільки з якісного матеріалу.

ПРОДУКЦІЯ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ БУДЕ СЛУЖИТИ ВАМ ДЕСЯТИЛІТТЯМИ.

   В сучасних інженерних системах постійно впроваджуються різні інноваційні рішення. Не оминуло це і сферу будівництва димоходів. Сьогодні все рідше, особливо на нових і реконструйованих будинках, можна побачити димоходи з цегли або азбестоцементної труби. Все більше забудовників зупиняють свій вибір на новому та надійному рішенні – димарі, димоходи з нержавіючих труб. Більш того, навіть якщо ви бачите сучасний цегельний димохід, то найчастіше це тільки елемент дизайну, а всередині вбудована нержавіюча труба.

Димохідні труби: характеристика, відмінності

    Найкращим рішенням для відводу продуктів згорання вважаються димохідні труби з нержавіючої сталі одношарові та сендвіч. Чому? У чому недоліки димоходу з цегли?

1.   Димові гази містять певну кількість хімічно-агресивних речовин. Зокрема, сірчаної кислоти. Якою б не була цегла, рано чи пізно, завдяки своїй структурі, вона зруйнується. Більш того, в процесі руйнування порушується герметичність димоходу, що може становити приховану небезпеку для мешканців.

2.   Для влаштування якісного цегляного димоходу потрібен досвідчений пічник. А з кожним роком таких людей стає все менше. Довіряти ж облаштування димоходу випадковим людям, з огляду на його високу пожежну небезпеку, буде неправильно.

3.   Внутрішня поверхня цегляного димоходу відрізняється жарсткістю. А значить на ній буде збиратися сажа, пил і щороку його потрібно прочищати, а можливо і не один раз на опалювальний сезон, адже від січення димоходу для диму залежить швидкість його відведення.

4.   Цегляний димохід – це капітальна споруда, яка потребує ґрунтовного фундаменту. Подальше внесення змін до планування переміщення димоходу буде досить трудомістким і витратним заходом.

Інтернет-магазин https://warmhouse.com.ua пропонує зручне та надійне рішення для відводу продуктів згорання – це труби димохідні з нержавіючої сталі. У нас на сайті ви можете замовити та купити різні види димохідних труб для каміну, топки, твердопаливного котла,  Це одностінні (не утеплені) та утеплені сендвіч-труби так званий модульний димохід. Ми пропонуємо димохідні труби різного діаметру та товщини. Так само в каталозі широкий асортимент додаткових елементів для з’єднання труб і перехідники для труб різного діаметру, де ви знаходитесь немає значення, Тернопіль, Житомир, Вінниця, Чернівці, Мукачево,Рівне чи Івано - Франківськ, є можливість відправки через Нову Пошту, Інтайм, Делівері чи іншу кур`єрсу компанію перевізник.

 

Переваги димоходу із нержавіючої сталі

 

Вони мають низку незаперечних переваг:

·      монтаж як внутрішній, так і зовнішній;

·      високий відсоток стійкості до впливу агресивних речовин;

·      конденсат накопичується в меншій кількості;

·      гнучкість монтажу з можливістю прокладки похилих ділянок, горизонтальних проходів крізь стіну;

·      створення і підтримка природної тяги;

·      оптимальна вага, під яку не потрібно встановлювати спеціальний фундамент;

·      можливість виконати фарбування, наприклад, для елементів всередині приміщення;

·      довговічність і збереження своїх властивостей протягом багатьох років експлуатації.

Як стати власником якісних димоходу без переплат

 

 На що хотілося б звернути увагу покупця при купівлі чи замовленні димохідних труб для комину з нержавіючої сталі? Перевірте наявність сертифікатів, переконайтеся що марка матеріалу відповідає AISI 304, 316, 316L, 309, 321. Купувати такі вироби краще у спеціалізованих магазинах, наприклад в інтернет-магазині https://warmhouse.com.ua, а не в супермаркеті або на ринку. Тільки тут придбавши димоходи для обігрівального обладнання, можна отримати кваліфіковану консультацію і замовити будь-який із продукт каталогу.

 

Щоб отримати консультацію або допомогу у виборі труби для димоходу зі сталі, зателефонуйте нашим фахівцям. Ми з радістю підкажемо, як краще організувати свій димохід. Якщо ви вже знаєте, яка необхідна димохідна труба, то зробіть замовлення прямо через каталог. Чекаємо ваших дзвінків. Працюємо по всій Україні.