По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Збірник конденсату двостінний сендвіч AISI 316 (0.6mm)

Модель: Збірник конденсату двостінний сендвіч AISI 316 (0.6mm)
505грн.
Є в наявності
Доступні варіанти


  Збірник конденсату двостінний сендвіч виготовлений із сталі AISI 316L/EN1.4404 - це найбільш широко використовувана аустенітна нержавіюча сталь з молібдену. До її складу входить хром 17.2% (Cr)нікель 10% (Ni) та молібден 2.1% (Mo).  AISI 316L/EN1.4404 - це нержавіюча сталь з низьким вмістом вуглецю 0.04% (C),  застосовується в різних галузях технологічної промисловості та інших агресивних середовищах з більш високими, ніж середні вимоги до корозійної стійкості. Завдяки низькому вмісту вуглецю цей виріб можна також зварювати товщинами понад 5–6 мм / 0,19–0,23 дюймів без чутливості до міжгранулярної корозії.

  Збірник конденсату двостінний сендвіч AISI 316 - це невід`ємна частина димохідного трійника утепленого.

 AISI 316L/EN1.4404 - аустенітна нержавіюча сталь, яка належить до стандартних нержавіючих сталей CrNiMo.  AISI 316L/EN1.4404  має низький вміст вуглецю для поліпшення стійкості до міжгранулярної корозії після зварювання.

Завдяки вмісту молібдену, аустенітні сорти CrNiMo можуть використовуватися в додатках із підвищеним попитом на корозійну стійкість. Їх добре збалансовані властивості матеріалу роблять їх придатними для виготовлення багатьох виробів.

  Труба димохідна сендвіч  виготовлена із сталі AISI 316L/EN1.4404 зазвичай доступні у багатьох виробників нержавіючої сталі у багатьох формах та розмірах виробів. Труби для димоходу виготовлятися із широким спектром функціональних та естетичних оздоблень поверхні.

  Дана сталь ідеально підходить для виробництва комину, димаря чи труби димохідної котра буде забезпечувати вихід димових газів із твердопаливних котлів. Всі сучасні твердопаливні котли є низькотемпаратурними, завдяки своїй інженерній будові теплообмінника. Головним ворогом димоходу є конденсат, котрий продукує твердопаливний котел. А завдяки наявності в димоході молібдену (Мо), труба димохідна має кращий захист від різноманітних кислот та конденсату.

  Димохідні труби сендвіч виготовлені із сталі AISI 316L/EN1.4404 - це стандарт димоходу для твердопаливного котла в країнах ЄС.

 Якщо Вам потрібна якісна труба димохідна по найкращим цінам для котла, каміну, печі камінної телефонуйте нашим працівникам компанії Warmhouse Україна Пасічна Львів (Вармхауз, Вормхауз, Вармхаус, Вормхаус), робіть замовлення.

    Купити збірник конденсату двостінний сендвіч по вигідній ціні у Львові, завітайте до нас в фірмовий інтернет - магазин "Димохід, димоходи, камінні топки та печі камінні" за адресою м.Львів, вул. Пасічна 72а, в інші міста Івано - Франківськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Мукачево, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Чернігів, Суми, Харків, Полтава, Кременчук, Кропивницький, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Біла Церква, Луцьк, Рівне відправимо Вам кур`єрською службою на відділення або домашню адресу.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.