По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Трійник 45° димохідний овальний AISI 316 (0.6мм)

Модель: Трійник 45° димохідний овальний AISI 316 (0.6мм)
1270грн.
Є в наявності
Доступні варіанти


    Димохідні трійники 45° овальні виготовлені із сталі AISI 316L/EN1.4404 - це найбільш широко використовувана аустенітна нержавіюча сталь з молібдену. До її складу входить хром 17.2% (Cr), нікелю 10% (Ni) та молібден 2.1% (Mo).  AISI 316L/EN1.4404 - це нержавіюча сталь з низьким вмістом вуглецю 0.04% (C),  застосовується в різних галузях технологічної промисловості та інших агресивних середовищах з більш високими, ніж середні вимоги до корозійної стійкості. Завдяки низькому вмісту вуглецю цей виріб можна також зварювати товщинами понад 5–6 мм / 0,19–0,23 дюймів без чутливості до міжгранулярної корозії.

 AISI 316L/EN1.4404 - аустенітна нержавіюча сталь, яка належить до стандартних нержавіючих сталей CrNiMo.  AISI 316L/EN1.4404  має низький вміст вуглецю для поліпшення стійкості до міжгранулярної корозії після зварювання.

Завдяки вмісту молібдену, аустенітні сорти CrNiMo можуть використовуватися в додатках із підвищеним попитом на корозійну стійкість. Їх добре збалансовані властивості матеріалу роблять їх придатними для виготовлення багатьох виробів.

Димохідні трійники виготовлені із сталі AISI 316L/EN1.4404 зазвичай доступні у багатьох виробників нержавіючої сталі у багатьох формах та розмірах виробів. Труби для димоходу виготовлятися із широким спектром функціональних та естетичних оздоблень поверхні.

 Дана сталь ідеально підходить для виробництва комину, димаря чи труби димохідної котра буде забезпечувати вихід димових газів із твердопаливних котлів. Всі сучасні твердопаливні котли є низькотемпаратурними, завдяки своїй інженерній будові теплообмінника. Головним ворогом димоходу є конденсат, котрий продукує твердопаливний котел. А завдяки в димоході молібдену (Мо), зварний шов захищений від різноманітних кислот, конденсату та корозії.

  Димохідні труби овальної форми виготовлені із сталі AISI 316L/EN1.4404 - це стандарт димоходу для твердопаливного котла в країнах ЄС.

  Використання овального димоходу в цегляній шахті забезпечить довговічність димаря, оскільки цегла пориста при нагріванні димовими газами кислоти та сажа попадаючи на неї продукує протягом певного відрізку часу мікротріщини, що призводить до руйнування цегляної шахти, котру не ізолювали шаром овальної гільзи із нержавійки. 

 Якщо Вам потрібний якісний трійник димохідний форма овал для твердопаливного котла телефонуйте нашим працівникам компанії https://warmhouse.com.ua WARMHOUSE Україна Львів Пасічна (Вармхауз, Вормхауз, Вармхаус, Вормхаус) інтернет - магазин "топка та димохід",  за адресою м.Львів, вул. Пасічна 72а, робіть замовлення. Якщо Ви знаходитеся поруч м.Львова заїжджайте до нас, в інші міста Івано - Франківськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Харків, Київ, Одеса, Миколаїв, Херсон відправимо Вам кур`єрською службою на відділення або домашню адресу.

 Купити димохідний трійник із овалу 45° нержавійка для котла AISI 316 Львів.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.