По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Збірник конденсату двостінний сендвіч AISI 309 (0.8mm)

Модель: Збірник конденсату двостінний сендвіч AISI 309 (0.8mm)
477грн.
термін доставки 2-60 днів
Доступні варіанти


  Збірник конденсату двостінний сендвіч AISI 309 (0.8mm) виготовлений із сталі AISI 309/EN 1.4828 з підвищеною стійкістю до окислення до його складу входить нікель 12.3% (Ni)хром 22.3% (Cr). Зазвичай даний метал використовується для виготовлення димохідних труб для камінів відкритого та закритого типів, пічного обладнання, баней, печей та саун. Там відбувається практично пряме попадання в димохід полум`я, що призводить до високих температур в димоході. 

  Загальною особливістю високотемпературного димоходу, є стійкість до роботи при температурі понад ~ 550°C, тобто в діапазоні температур, де міцність повзучості, як правило, є коефіцієнтом розміщення і де відбувається корозія міжкристалічна. Оптимізація сталей для високих температур означала, що їх стійкість до водної корозії була обмежена. Всі сталі є аустенітними, що призводить до відносно високих значень міцності повзучості. Іншими словами при значних температурах димоходи виконують всі свої функції. 

 Збірник конденсату двостінний сендвіч AISI 309 (0.8mm)/EN 1.4828 стійке до займання сажі в димоході, витримує до 1050°C (при товщині 0,8мм). Цей показник недоступний жодній сталі з котрої виготовляють труби димохідні для камінних топок, камінів, печей камінних та іншого виду обігрівального обладнання.

  Тому якщо Вам необхідний якісний димохід для каміну не вагайтеся обирайте саме цей метал із якого буде виготовлена димохідна труба!

  Працівники компанії WARHOUSE Україна Львів Пасічна (Вармхауз, Вармхауз, Вормхаус, Вармзаус), адреса магазину "Димоходи та топки"  м.Львів, вул. Пасічна 72а швидко підберуть димохідні труби по Вашому замовленя, а також без жодних комісій купити коліно 45° двостінне сендвіч краща ціна Львів. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Запоріжжя, Рівне, Житомир, Нова Каховка, Кременчук, Кропивницький, Ковель, Сарни, Мукачево, Чернігів, Суми, Біла Церква, Ромни, Заводське, Пирятин, Охтирка, Лубни, Гадяч, Великі Сорочинці, Нові Санжари, Олександрія, Кам`янське, Павлоград, Ізюм, Марганець, Нікополь, Мелітополь, Вознесенськ, Первомайськ та інші.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.