По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Коліно 45° одностінне AISI 309 (0.8мм)

Модель: Коліно 45° одностінне AISI 309 (0.8мм)
207грн.
термін доставки 2-60 днів
Доступні варіанти


  Коліно 45° одностінне виготовлене із сталі AISI 309/EN 1.4828 з підвищеною стійкістю до окислення до складу входить нікель 12.3% (Ni), хром 22.3% (Cr). Зазвичай даний метал використовується для виготовлення димохідних труб для камінів відкритого та закритого типів, пічного обладнання, баней, печей та саун. Там відбувається практично пряме попадання в димохід полум`я, що призводить до високих температур в димоході. 

  Загальною особливістю високотемпературного димоходу, є стійкість до роботи при температурі понад ~ 550°C, тобто в діапазоні температур, де міцність повзучості, як правило, є коефіцієнтом розміщення де відбувається корозія міжкристалічна. Оптимізація сталей для високих температур означала, що їх стійкість до водної корозії була обмежена. Всі сталі є аустенітними, що призводить до відносно високих значень міцності повзучості. Іншими словами при значних температурах димоходи виконують всі свої функції. 

  Димохідна труба виготовлена із сталі AISI 309/EN 1.4828 стійка до займання сажі в димоході, витримує до 1050°C (при товщині 0,8мм). Цей показник недоступний жодній сталі з котрої виготовляють труби димохідні для камінних топок, камінів, печей камінних та іншого виду обігрівального обладнання.

  Тому якщо Вам необхідний якісний димохід (одностінна гільза в цегляну шахту димаря) для каміну, топки не вагайтеся обирайте цей метал з якого буде виготовлена димохідна труба!

  Працівники компанії WARHOUSE Україна Львів Пасічна (Вармхауз, Вармхауз, Вормхаус, Вармхаус), адреса магазину "Димоходи для котла та топки камінні"  м.Львів, вул. Пасічна 72а  швидко підберуть димохідні труби згідно Вашого замовленя, а також без жодних комісій купити коліно 45° одностінне нержавійка сталь AISI 309/EN 1.4828 вигідна ціна Львів. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Кривий Ріг, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Запоріжжя, Рівне, Житомир, Нова Каховка, Кременчук, Кропивницький, Громадське, Летичів, Любар, Староконстянтинів, Чуднів, Нетішин, Шепетівка, Острог, Гоща, Теофіполь, Купіль, Війтівці, Волочиськ, Сатанів, Ярмолинці, Гусятин, Хотин, Сокиряни, Мамалига та інші.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.