По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Перехід редукційний AISI 309 (0.8мм)

Модель: Перехід редукційний AISI 309 (0.8мм)
4.86€
термін доставки 2-60 днів
Доступні варіанти


   Перехід редукційний виготовлений із сталі AISI 309/EN 1.4828 з підвищеною стійкістю до окислення до складу входить нікель 12.3% (Ni), хром 22.3% (Cr). Зазвичай даний метал використовується для виготовлення димохідних труб для камінів відкритого та закритого типів, пічного обладнання, баней, печей та саун. Там відбувається практично пряме попадання в димохід полум`я, що призводить до високих температур в димоході. 

  Перехід редукційний (муфта з`єднувальна) використовується для підключення опалювального пристрою до діючого димоходу. У зв`язку з тим, що діаметри бувають нестандартних розмірів використовується для монтажу спеціальний елемент - муфта котра виготовляється під замовлення клієнтів.

Муфти з`єднувальні можна класифікувати на основні види:

1. Перехід редукційний із овала на круг (січення димаря);

2. Перехід редукційний із квадрата на круг (січення димоходу).

    Загальною особливістю високотемпературного димоходу, є стійкість до роботи при температурі понад ~ 550°C, тобто в діапазоні температур, де міцність повзучості, як правило, є коефіцієнтом розміщення де відбувається корозія міжкристалічна. Оптимізація сталей для високих температур означала, що їх стійкість до водної корозії була обмежена. Всі сталі є аустенітними, що призводить до відносно високих значень міцності повзучості. Іншими словами при значних температурах димоходи виконують всі свої функції. 

  Димохідна труба виготовлена із сталі AISI 309/EN 1.4828 стійка до займання сажі в димоході, витримує до 1050°C (при товщині 0,8мм). Цей показник недоступний жодній сталі з котрої виготовляють труби димохідні для камінних топок, камінів, печей камінних та іншого виду обігрівального обладнання.

  Тому якщо Вам необхідний якісний димохід (одностінна гільза в цегляну шахту димаря) для каміну, топки не вагайтеся обирайте цей метал з якого буде виготовлена димохідна труба!

  Працівники компанії WARHOUSE Україна Львів Пасічна (Вармхауз, Вармхауз, Вормхаус, Вармзаус), адреса магазину "Труба димохідна для котла та топка камінна"  м.Львів, вул. Пасічна 72а  швидко підберуть димохідні труби згідно Вашого замовленя, а також без жодних комісій купити перехід редукційний (редукція/муфта з`єднувальна) метал AISI 309/EN 1.4828 вигідна ціна Львів. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Кривий Ріг, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Запоріжжя, Рівне, Житомир, Нова Каховка, Кременчук, Кропивницький, Громадське, Летичів, Любар, Староконстянтинів, Чуднів, Нетішин, Шепетівка, Острог, Гоща, Теофіполь, Купіль, Війтівці, Волочиськ, Сатанів, Ярмолинці, Гусятин, Хотин, Сокиряни, Мамалига та інші.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.