По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Трійник 45° димохідний овальний AISI 309 (0.8мм)

Модель: Трійник 45° димохідний овальний AISI 309 (0.8мм)
1628грн.
термін доставки 2-60 днів
Доступні варіанти


  Димохідні трійники 45° одностінні форми овал виготовлені із сталі AISI 309/EN 1.4828 з підвищеною стійкістю до окислення до складу входить нікелю 12.3% (Ni), хрому 22.3% (Cr). Зазвичай даний метал використовується для виготовлення димохідних труб для камінів відкритого та закритого типів, пічного обладнання, баней, печей та саун. Там відбувається практично пряме попадання в димохід полум`я, що призводить до високих температур в димоході. 

  Загальною особливістю високотемпературного димоходу, є стійкість до роботи при температурі понад ~ 550°C, тобто в діапазоні температур, де необхідна міцність повзучості, як правило, є коефіцієнтом розміщення де відбувається корозія міжкристалічна. Оптимізація сталей для високих температур означала, що їх стійкість до водної корозії була обмежена. Всі сталі є аустенітними, що призводить до відносно високих значень міцності повзучості. Іншими словами при значних температурах димоходи виконують всі свої функції. 

  Димохідна труба та трійник 45° виготовлені із сталі AISI 309/EN 1.4828 стійкі до займання сажі в димоході, витримує до 1050°C (при товщині 0,8мм). Цей показник недоступний жодній сталі з котрої виготовляють труби димохідні для камінних топок, камінів, печей камінних та іншого виду обігрівального обладнання.

Тому якщо Вам необхідний якісний димохід (одностінна гільза форми овалу для гільзування цегляного каналу шахти димаря ) для каміна, топки, котла чи печі камінної не вагайтеся обирайте цей метал з якого буде виготовлена димохідна труба!

  Працівники компанії WARHOUSE Україна Львів Пасічна (Вармхауз, Вормхауз, Ворхаус, Вармхаус)  магазин "камінні топки, димоходи та печі"  знаходиться за адресою: м.Львів, вул. Пасічна 72а, швидко підберуть димохідні труби згідно Вашого замовленя, а також без жодних комісій купити трійник 45° димохідний овальний за вигідною ціною у Львові. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Трускавець, Хмельницький, Стрий, Червоноград, Сокаль, Калуш, Долина, Червоноград, Пустомити, Миколаїв, Кропивницький, Дубно, Ніжин, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Ірпінь, Камянець-Подільський, Теребовля, Волочиськ, Гримайлів, Бережани, Рогатин, Перемишляни, Бурштин, Галич, Надвірна, Городенка, Яремче, Паляниця, Чортків, Скала, Заліщики та інші.

Просто зателефонуйте за номером телефону що зазначений на сайті https://warmhouse.com.ua.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.