По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Серія "СТАНДАРТ+" AISI 321


  Димохідні труби виготовлені із марки сталі AISI 321/EN1.4541 являють собою аустенітну нержавіючу сталь, стабілізовану титаном (Ti), з покращеною міжгранулярною стійкістю до корозії для розширеного температурного діапазону. AISI 321/EN1.4541 - аустенітна нержавіюча сталь, що належить до стандартного сімейства нержавіючих сталей "CrNi", вона містить нікелю 9,1% (Ni) та хрому 17,3% (Cr)AISI 321/EN1.4541 можна зварювати в будь-яких розмірах, не піддаючись міжгранулярній корозії.

  Аустенітні сорти CrNi є найбільш широко використовуваною групою нержавіючих сталей. Їх добре збалансовані властивості матеріалу роблять їх придатними для виготовлення багатьох виробів.

  Завдяки вмісту титану (Ti) труби димохідні  можна використовувати при підвищеній температурі (стійкість до 750°C) + він захищає зварний шов димоходу від корозії в агресивному середовищі котрому піддаються димоходи.

  Труба димохідна марки сталі AISI 321/EN1.4541 доступна в товщині 0,8мм та 1мм що важливо при експлуатації камінними топками та твердопаливними котлами!

 Труба для димоходу утеплена використовується  на вулиці або в проході між перекриттями приміщень. Оскільки зменшує температурний показник димових газів. Рекомендовано застосовувати додатково в проходженні через дерев`яні конструкції ізолюючі матеріали -  суперізол або базальтову камінну вату! 

  Купити димохід  за вигідною ціною WARMHOUSE Україна Львів Пасічна (Вармхауз, Вормхауз, Вармхаус, Вормхаус). Доставка відбувається у всі міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Трускавець, Хмельницький, Стрий, Червоноград, Сокаль, Калуш, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук, Мукачево, Коломия, Долина та інші.