По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Грибок термо димохідний AISI 321 (1mm)

Модель: Грибок термо димохідний AISI 321 (1mm)
626грн.
Є в наявності
Доступні варіанти


  Грибок термо димохідний виготовлений із марки сталі AISI 321/EN1.4541 являє собою аустенітну нержавіючу сталь, стабілізовану титаном (Ti), з покращеною міжгранулярною стійкістю до корозії для розширеного температурного діапазону. AISI 321/EN1.4541 - аустенітна нержавіюча сталь, що належить до стандартного сімейства нержавіючих сталей "CrNi", вона містить нікелю 9,1% (Ni) та хрому 17,3% (Cr). AISI 321/EN1.4541 можна зварювати в будь-яких розмірах, не піддаючись міжгранулярній корозії.

 Аустенітні сорти CrNi є найбільш широко використовуваною групою нержавіючих сталей. Їх добре збалансовані властивості матеріалу роблять їх придатними для виготовлення багатьох виробів. 

Завдяки вмісту титану (Ti) димохідне закінчення можна використовувати при підвищеній температурі (стійкість до 750 градусів по цельсію) + він захищає зварний шов димоходу від корозії в агресивному середовищі котрому піддаються закінчення для димоходу.

Закінчення димохідне марки сталі AISI 321/EN1.4541 доступне в товщині 1мм що важливо при експлуатації камінними топками та твердопаливними котлами!

  Грибок димохідний  використовується як елемент закінчення димоходу . Рекомендована товщина від 0,55мм, оскільки він піддається високій температурі димових газів при згорянні твердого палива в каміні, печі камінній або твердопаливному котлі.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.