Димохідні труби

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Димохідна труба (2мм) 1м

rating

15.80€

Димохідна труба призначена для підключення камінних топок до існуючих трубних каналів. Вона відповідає всім польським та європейським стандартам, забезпечує безпеку та максимальну ефективність та комф..

Димохідна труба (2мм) 0,5м

rating

10.90€

Димохідна труба призначена для підключення камінних топок до існуючих трубних каналів. Вона відповідає всім польським та європейським стандартам, забезпечує безпеку та максимальну ефективність та комф..

Димохідна труба (2мм) 0,25м

rating

8.10€

Димохідна труба призначена для підключення камінних топок до існуючих трубних каналів. Вона відповідає всім польським та європейським стандартам, забезпечує безпеку та максимальну ефективність та комф..

КОЛІНО РЕГУЛЬОВАНЕ СТАЛЬ 45°

rating

13.00€

Коліно регульоване 45 °, 2-сегментне, призначене для підключення камінних топок до існуючих димових каналів. Воно відповідає всім польським та європейським стандартам, забезпечує безпеку та максимальн..

КОЛІНО РЕГУЛЬОВАНЕ СТАЛЬ 90°

rating

18.00€

Коліно регульоване 90 °, 3-сегментне, призначене для підключення камінних топок до існуючих димових каналів. Воно відповідає всім польським та європейським стандартам, забезпечує безпеку та максимальн..

КОЛІНО РЕГУЛЬОВАНЕ СТАЛЬ UNI 4 сегмента

rating

28.00€

Коліно регульоване 4-х сегментне , призначене для підключення камінних топок до існуючих димових каналів. Воно відповідає всім польським та європейським стандартам, забезпечує безпеку та максимальну е..

РАДІАТОР СТАЛЬ

rating

20.60€

Сталевий радіатор застосовується для підключення камінних топок до димоходу, підвищує ефективність тепловіддачі димохідної труби, за рахунок більшої ваги. Виготовлений із листової сталі товщиною 2 мм ..

З`ЄДНАННЯ ПО "КОНДЕНСАТУ" 2мм/++

rating

24.00€

З`єднання по конденсату із чорної сталевої труби особливо актуальне при монтажі вертикального димоходу. В ЄС все з`єднання відбувається по "конденсату", а не по "диму".ХАРАКТЕРИСТИКИКраїна виробникПол..

ПЕРЕХІДНИК СТАЛЬ 2мм (редукція)

rating

18.00€

Сталевий перехідник використовують для зміни діаметра труби димоходу. Виготовлений із листової сталі товщиною 2 мм та покритий термостійкою фарбою чорного кольору. УВАГА. Жаростійкість: до 1000°C.ХАРА..

ПЕРЕХІДНИК СТАЛЕВИЙ " ТРУБА-КЕРАМІЧНИЙ ДИМОХІД" 2мм

rating

26.00€

Перехід від трубної системи до керамічного димоходу дозволяє безпечно з'єднати сталеву трубу з керамічною димохідною трубою.ХАРАКТЕРИСТИКИКраїна виробникПольщаДіаметр труби (мм)130/150/160/180/200Діам..

ДВОХСТІННЕ З`ЄДНАННЯ 2мм

rating

21.00€

Двохстінне з`єднання із сталевої труби 2мм  запобігає тріщинам в димоході при надмірній температурі в цегляній шахті димоходу.ХАРАКТЕРИСТИКИКраїна виробникПольщаДіаметр входу (мм)130/150/160/180/..

ТРІЙНИК (2 ММ) 45°

rating

28.00€

 Трійник призначений для підключення камінних топок і печей до димоходу (45°). Виготовлений із якісного металу (марка сталі DC 01) і покритий чорною термостійкою фарбою. Відповідає всім євро..

ТРІЙНИК (2 ММ) 90°

rating

28.50€

 Трійник призначений для підключення камінних топок і печей до димоходу (90°). Виготовлений із якісного металу (марка сталі DC 01) і покритий чорною термостійкою фарбою. Відповідає всім євро..

РОЗЕТА СТАЛЬ

rating

5.00€

Розета - елемент декорування із поперечним перерізом відповідно до діаметра труби, який використовується при підключенні камінних топок до існуючих димових каналів. Розета виготовлена із листової стал..

ШИБЕР СТАЛЬ

rating

20.00€

Шибер призначений для регулювання тяги у димоході. Він розміщується на виході камінної топки або окремо стоячої печі. Оснащений довгою або короткою  ручкою регулювання, в залежності від діаметру ..

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

  З'єднання димоходу димохідними трубами виконані з чорного металу марки DC01(європейська класифікація), товщиною 2,0 [мм], їх ще по іншому називають "чорні  термостійкі труби", оскільки вони покриті порошковою чорною фарбою. Вони використовуються як з'єднання для димових газів з камінів, камінних топок, чавунних печей, твердопаливних котлів та опалювальних приладів на твердому паливі (працюють без конденсації), де температура димових газів може досягати до 1000 [ºC].

Іншими словами їх можна застосовувати виключно в середині приміщення де відсутній  вплив зовнішнього середовища, а саме вологи. Січення (діаметр) чорних труб наступний Ø120/130/150/160/180/200/220 мм.

Увага! Якщо при виготовленні зварних швів чорних труб використовується техніка LASER це гарантує найвищу якість з'єднання, виняткову естетику та герметичність. Також можна використовувати при монтажі димохідних термостійких труб спеціальну силіконову масу - стійку до температури 1200 [ºC]


Димохідні труби: характеристика, відмінності

    Найкращим рішенням для відводу продуктів згорання вважаються димохідні труби з нержавіючої сталі одношарові та сендвіч. Чому? У чому недоліки димоходу з цегли?

1.   Димові гази містять певну кількість хімічно-агресивних речовин. Зокрема, сірчаної кислоти. Якою б не була цегла, рано чи пізно, завдяки своїй структурі, вона зруйнується. Більш того, в процесі руйнування порушується герметичність димоходу, що може становити приховану небезпеку для мешканців.

2.   Для влаштування якісного цегляного димоходу потрібен досвідчений пічник. А з кожним роком таких людей стає все менше. Довіряти ж облаштування димоходу випадковим людям, з огляду на його високу пожежну небезпеку, буде неправильно.

3.   Внутрішня поверхня цегляного димоходу відрізняється жорсткістю. А значить на ній буде збиратися сажа, пил і щороку його потрібно прочищати, а можливо і не один раз на опалювальний сезон, адже від діаметра проходу для диму залежить швидкість його відведення. Цегляний димохід в середині пивинен мати одностінну нержавійку відповідної марки сталі, котра буде круглої, овальної чи прямокутної форми. Це по іншому називають гільзування димоходу із обов`язковим елементом трійник 45º чи 90º де присутня лійка для відводу конденсату. Одностінна гільза захищає цегляний димохід від просочення димовими газами, різноманітними кислотами/, налипанні сажі та конденсату. А також слід врахувати,що налипання сажі відбувається в меншій мірі, оскільки гладка поверхня гільзованого димоходу більш стійка чим ширшава цегла димаря.

4.   Цегляний комин – це капітальна споруда, яка потребує ґрунтовного фундаменту. Подальше внесення змін до планування переміщення димоходу буде досить трудомістким і витратним заходом.

Інтернет-магазин https://warmhouse.com.ua пропонує зручне та надійне рішення для відводу продуктів згорання – це димохідні труби з нержавіючої сталі. У нас на сайті ви можете заказати та придбати різні види димохідних труб. Це одностінні (не утеплені) та утеплені сендвіч-труби. Ми пропонуємо димохідні труби різного діаметру та товщини. Так само в каталозі широкий асортимент додаткових елементів для з’єднання труб і перехідники для труб різного діаметру.

Переваги димохідних труб із нержавіючої сталі

Вони мають низку незаперечних переваг:

·      монтаж як внутрішній, так і зовнішній;

·      високий відсоток стійкості до впливу агресивних речовин;

·      конденсат накопичується в меншій кількості;

·      гнучкість монтажу з можливістю прокладки похилих ділянок, горизонтальних проходів крізь стіну;

·      створення і підтримка природної тяги;

·      оптимальна вага, під яку не потрібно встановлювати спеціальний фундамент;

·      можливість виконати фарбування, наприклад, для елементів всередині приміщення;

·      довговічність і збереження своїх властивостей протягом багатьох років експлуатації.

Як стати власником якісних димохідних труб без переплат

На що хотілося б звернути увагу покупця при виборі та замовленні димохідних труб з нержавіючої сталі? Перевірте наявність сертифікатів, переконайтеся що марка матеріалу відповідає AISI 304, 316, 316L, 309,  321. Купувати такі вироби краще у спеціалізованих магазинах, наприклад в інтернет-магазині https://warmhouse.com.ua , а не в супермаркеті або на ринку. Тільки тут можна отримати кваліфіковану консультацію і замовити будь-який із матеріалів каталогу.

Щоб отримати консультацію або допомогу в підборі труби для димоходів з нержавіючої сталі, зателефонуйте нашим фахівцям. Ми з радістю підкажемо, як краще організувати свій димохід. Якщо ви вже знаєте, яку купити трубу для димоходу, то зробіть замовлення прямо через каталог. Чекаємо ваших дзвінків. Працюємо по всій Україні.