Димохідні труби

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Димохідна труба (2мм) 1м

rating

16.50€

  Димохідна труба використовується для підключення камінів, камінних топок, печей камінних, пічок, твердопаливних котлів до існуючих димохідних каналів. Вона відповідає всім європейським стандарт..

Димохідна труба (2мм) 0,5м

rating

10.90€

  Димохідні труби чорні використовують для підключення каміна, камінної топки, пічки камінної, піч - каміна, твердопаливного котла до існуючого димохідного каналу. Вона відповідає всім європейс..

Димохідна труба (2мм) 0,25м

rating

8.10€

   Димохідна труба жаростійка чорна використовується для підключення каміна, камінних топок, печей камінних, піч - камінів, твердопаливних котлів до існуючого димохідного каналу. Вона відпо..

Коліно регульоване димохідне 45° (сталь 2мм)

rating

13.00€

  Коліно регульоване димохідне чорне використовується для підключення каміну, камінної топки, пічки камінної, печі чи котла до існуючого димового каналу. Воно відповідає всім європейським стан..

Коліно регульоване димохідне 90° (сталь 2мм)

rating

18.00€

  Коліно регульоване димохідне використовується для підключення каміну, камінної топки, пічки камінної, печі чи котла до існуючого димохідного каналу. Воно відповідає всім європейським стандарт..

Коліно регульоване димохідне UNI 4 сегмента (сталь 2мм)

rating

28.00€

   Коліно регульоване димохідне UNI 4 сегмента °, 4-сегментне використовується (присутня ревізія 2 шт.) для підключення камінів, камінних топок, печей камінних, пічок, твердопаливних ..

Радіатор димохідний (сталь 2мм)

rating

21.00€

  Радіатор димохідний сталевий використовується для підключення каміну, камінних топок, печей камінних, пічок, твердопаливних котлів до існуючих димоходів. Використання димохідного радіатора (т..

З`єднання димохідне по "конденсату" (сталь 2мм)

rating

20.00€

  З`єднання для димоходу по "конденсату" із чорної сталевої труби товщиною 2мм особливо актуальне при монтажі вертикального димоходу. Використовується при підключенні камінних топок, топок, пічок..

Перехід сталь 2мм (редукція димохідна)

rating

18.00€

  Сталевий перехідник (димохідна редукція) використовується для зміни діаметра труби димоходу. Перехідник димохідний виготовлений із листової теплової сталі товщиною 2 мм марка DC01 та покритий т..

Перехід сталевий для керамічного димоходу (сталь 2мм)

rating

26.00€

  Перехід сталь останній елемент від димохідних труб металевих до керамічного димаря. Дозволяє безпечно з'єднати сталеву трубу димохідну з керамікою димохідною. Виготовлений із теплової сталі мар..

Двохстінне з`єднання для димоходу (сталь 2мм)

rating

21.00€

  Двохстінне з`єднання сталь 2мм, виготовлене із теплової сталі марки DC01, використовується при монтажі димохідних труб в цегляну шахту димаря чи комина, як останній елемент. Запобігає тріщинам ..

Трійник 45° димохідний ( сталь 2мм)

rating

28.00€

   Трійник 45° димохідний  призначений для підключення камінних топок, пічок камінних, топок, камінів та твердопаливних котлів до існуючого димоходу. Виготовлений із теплової ..

Трійник 90° димохідний ( сталь 2мм)

rating

28.50€

   Трійник 90° димохідний призначений для підключення камінних топок, пічок камінних, топок, камінів та твердопаливних котлів до димоходу. Димохідний трійник 90° використовують при монтажі я..

Розета димохідна

rating

5.00€

   Розета димохідна (комірець) - елемент декорування із поперечним перерізом відповідно до діаметра труби, який використовується при підключенні камінних топок, пічок, піч - каміни до існуюч..

Шибер димохідний (сталь 2мм)

rating

20.00€

  Шибер димохідний призначений для регулювання тяги димових газів в димоході. Він розміщується на виході камінної топки, каміна, пічки, пічки камінної, топки чи твердопаливного котла. В комплекті..

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

    З'єднання димоходу димохідними трубами виконані з чорного металу марки DC01(європейська класифікація), товщиною 2,0 [мм], їх ще по іншому називають "чорні  термостійкі труби", оскільки вони покриті порошковою чорною фарбою. Вони використовуються як з'єднання для димових газів з камінів, камінних топок, чавунних печей, твердопаливних котлів та опалювальних приладів на твердому паливі (працюють без конденсації), де температура димових газів може досягати до 1000 [ºC].

Іншими словами їх можна застосовувати виключно в середині приміщення де відсутній  вплив зовнішнього середовища, а саме вологи. 

Січення (діаметр) чорних труб наступний Ø120/130/150/160/180/200/220 мм.

Увага! Якщо при виготовленні зварних швів чорних труб використовується техніка LASER це гарантує найвищу якість з'єднання, виняткову естетику та герметичність. Також можна використовувати при монтажі димохідних термостійких труб спеціальну силіконову масу - стійку до температури 1200 [ºC]


Димохідні труби: характеристика, відмінності

    Найкращим рішенням для відводу продуктів згорання вважаються димохідні труби з нержавіючої сталі одношарові та сендвіч. Чому? У чому недоліки димоходу з цегли?

1.   Димові гази містять певну кількість хімічно-агресивних речовин. Зокрема, сірчаної кислоти. Якою б не була цегла, рано чи пізно, завдяки своїй структурі, вона зруйнується. Більш того, в процесі руйнування порушується герметичність димоходу, що може становити приховану небезпеку для мешканців.

2.   Для влаштування якісного цегляного димоходу потрібен досвідчений пічник. А з кожним роком таких людей стає все менше. Довіряти ж облаштування димоходу випадковим людям, з огляду на його високу пожежну небезпеку, буде неправильно.

3.   Внутрішня поверхня цегляного димоходу відрізняється жорсткістю. А значить на ній буде збиратися сажа, пил і щороку його потрібно прочищати, а можливо і не один раз на опалювальний сезон, адже від діаметра проходу для диму залежить швидкість його відведення. Цегляний димохід в середині пивинен мати одностінну нержавійку відповідної марки сталі, котра буде круглої, овальної чи прямокутної форми. Це по іншому називають гільзування димоходу із обов`язковим елементом трійник 45º чи 90º де присутня лійка для відводу конденсату. Одностінна гільза захищає цегляний димохід від просочення димовими газами, різноманітними кислотами/, налипанні сажі та конденсату. А також слід врахувати,що налипання сажі відбувається в меншій мірі, оскільки гладка поверхня гільзованого димоходу більш стійка чим ширшава цегла димаря.

4.   Цегляний комин – це капітальна споруда, яка потребує ґрунтовного фундаменту. Подальше внесення змін до планування переміщення димоходу буде досить трудомістким і витратним заходом.

Інтернет-магазин https://warmhouse.com.ua пропонує зручне та надійне рішення для відводу продуктів згорання – це димохідні труби з нержавіючої сталі. У нас на сайті ви можете заказати та придбати різні види димохідних труб. Це одностінні (не утеплені) та утеплені сендвіч-труби. Ми пропонуємо димохідні труби різного діаметру та товщини. Так само в каталозі широкий асортимент додаткових елементів для з’єднання труб і перехідники для труб різного діаметру.

Переваги димохідних труб із нержавіючої сталі

Вони мають низку незаперечних переваг:

·      монтаж як внутрішній, так і зовнішній;

·      високий відсоток стійкості до впливу агресивних речовин;

·      конденсат накопичується в меншій кількості;

·      гнучкість монтажу з можливістю прокладки похилих ділянок, горизонтальних проходів крізь стіну;

·      створення і підтримка природної тяги;

·      оптимальна вага, під яку не потрібно встановлювати спеціальний фундамент;

·      можливість виконати фарбування, наприклад, для елементів всередині приміщення;

·      довговічність і збереження своїх властивостей протягом багатьох років експлуатації.

Як стати власником якісних димохідних труб без переплат

На що хотілося б звернути увагу покупця при виборі та замовленні димохідних труб з нержавіючої сталі? Перевірте наявність сертифікатів, переконайтеся що марка матеріалу відповідає AISI 304, 316, 316L, 309,  321. Купувати такі вироби краще у спеціалізованих магазинах, наприклад в інтернет-магазині https://warmhouse.com.ua, а не в супермаркеті або на ринку. Тільки тут можна отримати кваліфіковану консультацію і замовити будь-який із матеріалів каталогу.

Щоб отримати консультацію або допомогу в підборі труби для димоходів з нержавіючої сталі, зателефонуйте нашим фахівцям. Ми з радістю підкажемо, як краще організувати свій димохід. Якщо ви вже знаєте, яку купити трубу для димоходу, то зробіть замовлення прямо через каталог. Чекаємо ваших дзвінків. Працюємо по всій Україні.