По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Dovre (Довре)


Dovre – якість, перевірена роками

 Торгова марка Dovre була заснована в Норвегії 1934 року як виробник опалювальних камінних топок та печей зі значним досвідом роботи в даній сфері. Норвегія – північна країна з суворим кліматом. Тут знають особливості і нюанси виготовлення якісних та ефективним обігріваючих пристроїв. Саме тому продукція Dovre затребувана у всьому світі. 

 Про успіх даної компанії свідчить той факт, що виробнику вдалося не просто протриматися на ринку виробників опалювальної техніки, але й досягти особливих успіхів у розвитку технологій виробництва топок та печей.

 Обираючи, продукцію цього норвезького бренду ви будете впевнені у її безпеці, якості, довговічності, стійкості до пошкоджень та високих температур, а також, що немало важливо, матимете ексклюзивний дизайн товару та насолоджуватиметесь простотою використання. Компанія намагається постійно розвиватися, покращуючи матеріали, застосовуючи новітні технології та осучаснюючи дизайн.

 Своїм покупцям виробник пропонує понад 80 моделей чавунних та емальованих печей на будь-який смак. В асортименті товарів представлені печі на дровах та мультипаливні, різноманітних форм і розмірів, виконані у сучасному, класичному, норвезькому і ретро стилях. Саме тому навіть найвибагливіший покупець зможе підібрати для себе ідеальний варіант.

Історія заснування

Норвезькій компанії Dovre майже 90 років. Уже багато десятиліть основне виробництво зосереджено у Бельгії. Виробничі потужності відомі не тільки своїми розмірами, а також новітніми технологіями і унікальними розробками у сфері лиття чавуну. Перед продажом товарів вся продукція проходить тестування та має відповідати наступним критеріям:

ефективність та енергозбереження;

витривалість (печі спеціально перенавантажують, і вони три тижні працюють без втручання працівників);

тест на температуру (перевірка відстані від печі до легкозаймистих предметів);

екологічність.

 Саме досвід виробництва у майже 90 років сприяв досягненню високого рівня ККД продукції. Каміни та печі Dovre здатні повністю безвідходно спалювати дрова, дерев`яні брикети та буре вугілля. Всі вироби мають ККД (коефіцієнт корисної дії) вище 70% і неймовірну тепловіддачу. Завоювати ринок фірмі допомагає використання у своїх конструкціях цілого ряду функціональних застосувань, а саме:

система подвійного згорання газів;

вбудовані вентилятори з контролем подачі повітря в топку;

повітряне автоматичне очищення скла дверцят;

механізм повороту шиберного механізму.

 Комплектацію продукції доповнюють автономний з`ємний контейнер для золи, багатофункціональна холодна ручка і регулятор висоти ніжок. Особливу увагу інженери приділили облицюванню та футеруванню, використовуючи для цього вермикуліт. Каміни та печі Dovre можна використовувати навіть у домі, де є діти чи домашні тварини, адже дверцята оснащені системою «холодна ручка», а також кожна модель, як зазначалося, проходить температурний тест – вимоги до безпеки дуже жорсткі. 

Компанія Dovre дає гарантію 10 років на свою продукцію.

Переваги

Для своїх користувачів виробник Dovre підготував ряд переваг у використанні обладнання:

безпека;

сталь і чавун, з яких виготовляють каміни та печі, дуже стійкі до високих температур та корозії;

гарантія – 10 років;

ефективна тепловіддача, що дає можливість швидко нагріти приміщення та підтримувати температуру;

швидкість та простота у встановленні;

унікальний дизайн;

легкість у догляді, оскільки елементи емальованого корпусу можливо мити.

Найбільш популярні моделі котрі користуються попитом в Україні:

- піч камін 540/640/760 WD;

- піч на дрова Dovre Astro 4CB/P:

- серія печей BOLD 300/400 (емальоване покриття);

- всі камінні печі серії Sense 103/203/303/403;

- камінна топка 2180 CBC/CBS;

- камін 2575 (кутовий та із варіантом на три шкла).

 Камінні топки та печі Dovre – це вигідна інвестиція та подарунок для себе й майбутніх поколінь, що завжди даруватиме затишок і тепло в домі.

завантажити каталог

ТОВАРИ