По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Камінні топки польського бренду Hajduk (Хайдук)

Камінні топки Хайдук - вироби польського бренду, які приємно дивують надійністю, ефективністю і невисокою ціною. Фірма існує вже майже чверть століття і встигла завоювати визнання вимогливих споживачів Туреччини, Північної Америки та Євросоюзу, відома вона і нашим покупцям.

Про компанію Hajduk

Польські камінні топки Hajduk сьогодні дійсно займають гідне місце в ряду європейських брендів, історія яких охоплює не тільки багато десятиліть, а й століття. Сьогодні багато європейських компаній сфери опалювального обладнання повністю або частково переносять виробництво в країни Східної Європи. Це дозволяє істотно знизити вартість виробів майже без втрати їх якості. А принципово важливим в даному випадку слід розцінювати саме слово «майже». Навіть з невеликим зниженням якості не готові миритися багато споживачів і в Європі, і в Україні. Тому, ґрунтуючись тільки на цих міркуваннях, здавалося б, можна припустити, що топки для камінів Hajduk - це невисока ціна і гарна, проте не вища якість. Але досвід багатьох споживачів підтверджує її якість найвищого рівня. Це пояснюється тим, що Хайдук дотримується правильної стратегії розвитку.

Створена в середині 90-х років компанія Хайдук розташовується в Гожув-Велькопольському. Тут знаходяться структурні підрозділи і виробничі потужності підприємства. У співпраці з досвідченою німецькою компанією Spartherm, Hajduk придбала солідну клієнтську базу, освоїла процес створення якісних виробів. На цій базі були розроблені власні технології і моделі, нині користуються попитом у багатьох споживачів в Польщі і далеко за її межами. Незабаром фірма не тільки вийшла на рівень провідних європейських брендів, але в ряді питань навіть перевершила їх. Зокрема, камінні топки Hajduk були одними з перших, в яких з'явилася система «подвійного допалювання».

Особливості технологічного процесу

Власне виробництво компанії забезпечує гнучкість технологічних ліній, оснащених за останнім словом техніки. На озброєнні кваліфікованих фахівців компанії сучасне обладнання та прогресивні технології. Цехи оснащені:

  • верстатами з ЧПК;
  • стендами лазерного зварювання;
  • верстатами комп'ютерного різання та згинання металу та ін.

Успіху бренду сприяє ретельний підхід до вибору сировини, матеріалів і фурнітури для камінних топок. Контроль якості здійснюється на кожному етапі технологічного ланцюжка, починаючи від вибору кращих матеріалів до випробувань нових моделей в умовах власної тест-лабораторії.

Переваги камінних топок

Моделі польського бренду надійні, зручні і практичні. При цьому, до поняття практичність слід долучити і високу економічність за рахунок застосування системи «подвійного допалювання», простоту і зручність догляду. Також в активі компанії:

  • широкий асортимент продукції;
  • контроль якості на всіх етапах виробництва;
  • використання кращих матеріалів для топок;
  • різноманітний дизайн і конструкція камер згоряння;
  • екологічність, надійність і безпека камінних топок Hajduk.

Якість виробів визначається наявністю в дров'яних топках Hajduk функції самоочищення скла, зручного механізму відкривання дверцят, місткого ящика для золи і т. д. Відносно невелика вага моделей та різноманітність дизайну, помітно розширює сферу їх застосування. Ефективне виробництво дозволяє встановлювати на них доступні ціни.

Науково-технічний потенціал фірми концентрується на розробці нових вогнетривких сплавів і механізмів оптимізації горіння палива. А це в свою чергу дозволило виробляти камінні топки з високим ККД, довговічні і надійні, при цьому встановлювати на них доступні ціни.

завантажити каталог завантажити каталог

 

Товари