По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Піч камін Dovre Sense 403

Піч-камін Dovre Sense 403 – це надійна буржуйка з високим ККД та привабливим дизайном. Корпус опалювального приладу виконаний з товстостінного високоякісного чавуну та покритий жароміцною емаллю.

Склокерамічна вставка, що встановлена у дверцятах топки, витримує нагрівання до високих температур. Наявність системи «чисте скло» перешкоджає осіданню кіптяви та сажі, за рахунок чого скляні дверцята завжди залишаються чистими. Це дозволяє без будь-яких перешкод спостерігати за горінням дров.

Модель відрізняється високою тепловіддачею, економічною витратою палива. Вона може використовуватися для опалення приміщень площею близько 100 м2. Камін Dovre Sense 403 працює на дровах та є ідеальним варіантом для обігріву заміських будинків. Завдяки невеликим габаритам, буржуйку можна встановити навіть в невеликому приміщенні. Стильний дизайн дозволяє їй гармонійно вписуватися в будь-який інтер'єр.

Піч-камін Dovre Sense 403 це модель котра доступна лише в чорному кольорі, проте в серії Сенс доступні наступні моделі 103/203/303 котрі випускаються в декількох варіантах емалі: світло-сірий (Е14), білий (Е12), кремово - білий (Е8). Кожен з них може стати функціональним, безпечним, довговічним джерелом тепла у Вашому домі.

Основні переваги моделі

Дров'яна камінна топка Dovre (Довре) Sense 403, незважаючи на досить не малі габарити, має такі переваги:

  • Система подвійного допалювання газів. Спочатку паливо горить у звичайному режимі. Після того, як від нього залишаються лише продукти горіння, вони тліють та повністю згорають. Це значно підвищує продуктивність приладу, збільшує його ККД. Система подвійного допалювання забезпечує максимально ефективне згорання дров, тому від однієї закладки топка може виробляти тепло протягом 8-10 годин.
  • Гарантія якості. На всі камінні топки бельгійського виробництва діє офіційна гарантія терміном 10 років. Для опалювальних агрегатів такий тривалий термін гарантійного обслуговування є показником якості. На кожному етапі виробництва збірка обладнання контролюється провідними спеціалістами, що підтверджується численними сертифікатами лабораторій Норвегії, Німеччини, Швеції. Топки Dovre відповідають стандартам якості та нормам безпеки європейського рівня.
  • Система самоочищення скла. Топка закритого типу Dovre Sense 403 оснащена герметичною скляними дверцятами. У звичайних камінах таке скло постійно брудниться кіптявою і сажею, але тільки не в топках Довре. Скло піддається самоочищенню за допомогою потоків повітря та газів, які виробляються в процесі горіння деревини. Вони утворюють захисний шар, які запобігають осіданню кіптяви та сажі, тому скляні дверцята завжди залишаються бездоганно чистими. Також слід пам`ятати, що камера горіння повністю облицьована вермикулітними елементами котрі піднімають температури, яка також випалює сажу та кіптяву.

 Піч-камін має дверцята зі зручною ручкою, що дозволяє відкривати та закривати вогнище. Вона виконана технологічно таким чином, що навіть в процесі горіння дров в каміні не буде нагріватися.

Піч Dovre Sense 403 обладнана спеціальними елементами подачі кисню, які дозволяють регулювати надходження повітря в осередок горіння деревини. Зручна решітка, котра призначена для збору кіптяви, сажі, а також інших продуктів горіння та розпаду дров, її можна виймати. Це забезпечує максимальну зручність при обслуговуванні буржуйки.

Де купити печі Dovre з доставкою із Львова

 Надійні, високоефективні та якісні камінні топки Dovre в великому асортименті представлені в інтенет-магазині «Warmhouse». Тут можна замовити опалювальне обладнання бельгійського виробництва потужністю до 15 кВт з доставкою по Україні. На сайті компанії «Warmhouse» також можна отримати консультації щодо вибору та монтажу камінів в житлових, комерційних та промислових приміщеннях.