По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Якісні печі від хорватського заводу Plamen

Чавунні печі Plamen – це високоякісне та надійне опалювальне обладнання, що випускається одним з найбільших ливарних підприємств в Хорватії. В модельному ряді виробника представлені каміни та печі потужністю до 15 кВт, ККД яких складає понад 70%.

Відкрита топка, яку має кожна піч-камін, дозволяє спостерігати за вогнем. Це дозволяє створити в кімнаті особливу атмосферу домашнього затишку та тепла.

Чому варто обрати бренд Plamen

 Plamen – це єдине в Хорватії підприємство, яке понад 80 років займається виготовленням чавунного опалювального обладнання. Вся продукція заводу відповідає високим стандартам якості, надійності та безпеки.

 Використання високотехнологічного обладнання дозволяє створювати будь-які деталі опалювального обладнання з максимальною геометричною точністю. Кожна піч-камін Plamen – це витвір дизайнерського мистецтва. Над створенням моделей працюють не тільки кращі інженери компанії, а й провідні дизайнери, які ретельно продумують кожну дрібничку.

Камін або піч Plamen може гармонійно вписатися до будь-якого інтер’єру, доповнити його своєю оригінальністю. Для декорування опалювального обладнання виробник використовує спеціальні вогнестійкі емалі в декількох кольорах.

Які мають переваги каміни та печі Plamen

Перш за все, це висока якість. Для виготовлення опалювального обладнання компанія-виробник використовує чавун марок EN-GJL 200 та EN-GJL 250. Він не піддається корозії, витримує вплив високих температур, має високу теплоємність. Печі-каміни мають декілька важливих переваг в порівнянні з продукцією інших виробників:

  • додаткові чавунні вставки підсилюють внутрішню частину топки та захищають обладнання від перегрівання;
  • в кожній моделі реалізовано функцію подвійного горіння, що дозволяє максимально ефективно використовувати паливо;
  • встановлення будь-якої печі не викликає жодних труднощів;
  • спеціальна заслінка-регулятор служить для контролю подачі повітря, дозволяє управляти інтенсивністю горіння полум'я;
  • подача повітря на скляні дверцята попереджає осідання кіптяви, сажі;
  • конвекційні канали забезпечують швидкий та повноцінний прогрів повітря в приміщенні;
  • незважаючи на досить демократичні ціни всі моделі покриті жаростійкою фарбою або емаллю.

В асортименті виробника представлені різні моделі опалювального обладнання. Можна купити піч або камін потужністю від 5 до 15 кВт, які можна використовувати для обігріву приміщень площею від 125 до 250 м3. Монтаж обладнання можна виконати самостійно, що дозволить зекономити на обладнанні опалювальної системи. 

Купити печі пламен можна у нашому інтернет-магазині за посиланням.