38(068)-222-97-22
По буднях з 10:00 до 18:00

Монтаж камінної топки Kawmet W17 (16.1kW)

    Камінні топки KAWMET (Кавмет Польща) - це продукція польського виробництва, котрі беруть початок з 1981 року. Власний завод розташований поруч із м.Перемишлем, неподалік від українського кордону.  Вся продукція виготовлена із високоякісного чавуну класів EN-GJL-150 і EN-GJL-200 де є досить товста стінка лиття. Що гарантує міцність, хорошу теплопровідність та довговічність в процесі безперервного використання. Завдяки цим критеріям дані камінні топки, печі із чавуну здобули широку популярність серед покупців в Україні.


Камінна топка KAWMET (Кавмет) W17 (16.1 kW) EKO, виготовлена ​​з чавуну класу EN-GJL-200.

У цієї топки гарний дизайн, хромована обробка і трафаретне скло, а сучасна конструкція складається з:

1. Системи допалу димових газів

2. Системи «чисте скло» - вздовж скла направляється потік зовнішнього холодного повітря, який перешкоджає забрудненню поверхні скла.

3. Шибер

4. Вермикулітовий дефлектор - замінений із стандартного чавунного, оскільки згідно нових норм зменшення викидів СО (вуглекислого газу) котрі діють в ЄС. Позначка в назві "EKO" свідчить про даний факт.

5. Системи регулювання подачі повітря за допомогою шухляди для попелу

6. Системи припливу зовнішнього повітря із вулиці

7. Додатковою жаростійкої плити, яка оберігає корпус камінної топки від надмірного зносу.

8. Декоративної решітки, яка перешкоджає випаданню дров з топки каміна при відкритті камінних дверцят

Також щільно розташовані радіатори для збільшення площі тепловіддачі в приміщення та жаростійке скло.


  В даному випадку встановлення камінної топки Kawmet W17 (16.1kW), здійснено із підключенням холодного повітря з вулиці в топку через спеціальний долот стальний регульований (https://warmhouse.com.ua/kaminni-topki/cpecialni-elementi-ta-aksesuari/dolot-dlja-podachi-povitrja-zzovni-v-kaminnu-topku-kawmet-w-17-123-kbt-161-kbt.html) розведення гарячого повітря в суміжні кімнати будинку та на другий поверх.

Дана модель камінної топки доступна також в комплектації Decor, присутнє фасадне шкло із траферетним чорним малюнком, елементи нержавійки на фасаді та ручці:

https://warmhouse.com.ua/kaminni-topki/kaminni-topki-povitrjanogo-tipu-konvekcijni/kaminna-topka-kawmet-w17-dekor-16-1-kw-eko.html


За більш детальною інформацією заходьте на сайт або телефонуйте:

https://warmhouse.com.ua/kaminni-topki/kaminni-topki-povitrjanogo-tipu-konvekcijni/kaminna-topka-kawmet-w17-16-1-kw-eko.html