38(068)-222-97-22
По буднях з 10:00 до 18:00

Біокаміни

До вашої уваги біокаміни від польського виробника Kratki Для того щоб мати в квартирі біокамін, непотрібно мати димохід, викликати спеціаліста по монтажу. Біокаміни працюють на природному паливі (біоетанолі) без додавання токсичних елементів, тому не виділяють шкідливих речовин. Головною їхньою якістю також стала відсутність необхідності димоходу. Пари води та невелика кількість вуглекислого газу виділяються в процесі згоряння. Оскільки ні диму, ні сажі, а також кіптяви ви в процесі роботи каміна не виявите, то в вашому приміщенні повітря залишиться чистим, а меблі не забрудняться.

Сьогоднішній ринок надає величезний вибір цього обладнання. Вони розрізняються за кольором, розміром, дизайном і по типу монтажу:

1.   Підлогові біокаміни. Мають огляд з усіх боків. Вони не нагріваються до критичної точки, що дозволяє зберегти підлогове покриття. Різноманітність геометричних форм зможе вразити кожного. Їх також можна встановлювати не тільки біля стіни, але навіть прямо в центрі кімнати.

2.  Стінові каміни. Відмінний вибір для романтичного побачення. Вони являють собою невеликі вази з відкритим полум'ям, використовуються для декору. Невелика температура згоряння дозволяє їх встановлювати на будь-якій поверхні, не приносячи їй шкоди.

3.   Настінні каміни. Одне з незвичайних дизайнерських рішень. Для його установки слід врахувати необхідну відстань від стелі та від легкозаймистих речей.

4.   Вбудовані біокаміни. Відносяться до найскладнішого типу монтажу. Планувати його установку необхідно заздалегідь. Ніша для таких пристроїв повинна відповідати розмірам і засобам експлуатації.


За більш детальною інформацією заходьте на сайт, в розділи біокаміни:https://warmhouse.com.ua/kaminni-topki/biokaminy/