По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Правила якісної установки димоходів

Зараз великою популярністю користуються димоходи з нержавіючої сталі. Вони практичні, коштують доступно, експлуатуються довго, якщо виконувати все за інструкцією. Зазвичай потенційні користувачі не знають, як виконати монтаж. Одразу шукають спеціалістів, хоча насправді процес зовсім не викликає труднощів. Наші спеціалісти Warmhouse знають, як з першого разу навіть без мінімальних навичок якісно встановити димохід. Обов’язково слід обрати товар від відомого виробника з гарною репутацією. До цього рекомендується дізнатися трохи більше про саму установку та подальше використання.

У місті Львів можна купити якісну димохідну конструкцію, навіть не виходячи зі своєї домівки. Все, що потрібно, – це гаджет або комп’ютер та інтернет. Ми пропонуємо широкий вибір різноманітних камінів. Вони відрізняються формою, розмірами, зовнішнім виглядом, ціною. Якщо потрібно, консультанти Warmhouse з радістю допоможуть з вибором. Головне перед тим, як заплатити за товар, ще раз переконатися в тому, що модель підходить до обраного способу встановлення.

Загальні правила монтажу

Для того, щоб каміни, куплені в нас, дійсно слугували довго, якісно та не завдавали серйозних проблем, слід правильно здійснити монтаж. Для використання зазвичай обирають варіант саме з нержавіючої сталі. Справді, модель з цього матеріалу має велику кількість переваг:

  • на регулярній основі витримує температуру до 500-750 градусів;
  • самостійно збільшує тягу, якщо температура підіймається;
  • паливо повноцінно згорає;
  • шкідливі викиди зводяться до мінімуму;
  •  довговічна експлуатація;
  • низька теплопровідність.

Спеціалісти мережі Warmhouse давно виявили, що димоходи, які складаються з модульної системи, набагато швидше встановлюються, аніж цілісні конструкції. Їх дійсно можна встановити без будь-яких навичок, тоді як з другим варіантом впорається лише майстер. Каміни з нержавіючої сталі відрізняються також високим рівнем герметичності. Для того, щоб конструкція впоралася з паром, газом, необхідно під час встановлення застосовувати спеціальні інструменти. Йдеться про прокладки під хомути, силіконові кільця, труби та інші додаткові елементи.

Декілька важливих нюансів

При встановленні одностінної труби всередині кімнати необхідно обшивати її спеціальним матеріалом з вогнестійкими та термостійкими властивостями. Процес дуже простий, і якщо не хочеться обшивати конструкцію, то можна застосовувати цеглу. Головне, акуратно встановити трубу в димохід. Тоді на кладку не попадатиме конденсат, який відтворюється через газ. За таким принципом камінна топка поступово вбиратиме ту кількість конденсату, яка в теорії може зруйнувати конструкцію. Цей бар’єр захистить димохід і не порушить тягу.

Якщо камін потребує монтажу двостінних труб та термоізоляції з зовнішнього, а також внутрішнього боку, то слід спочатку розглянути модель. Зазвичай це та модель, яку наші спеціалісти називають «Сендвіч», її продає магазин камінів. Процес встановлення складний, проте все реально. Важливо, щоб під час стикування всередині верхня труба знаходилася чітко в нижній, а з зовнішньої частини нижня насаджувалася на верхню. Не всі виробники враховують цей нюанс, через що слід заздалегідь перевірити, щоб підходив діаметр. Для того, щоб стикування трималося довгий час і конструкція не розвалилася, рекомендується використовувати термостійкий герметик, а місця стиків закріпити обжимними хомутами. Перед початком монтажу не забувайте переконуватися в якості труб і співвідносити їх із потенційною потужністю системи.