По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Критерії вибору димохідної труби для опалювального обладнання.

З того моменту, як з'явилися перші печі, люди стали замислюватися про створення системи, яка б відповідала за виведення небезпечних продуктів горіння. Модернізовані димоходи відрізняються один від одного матеріалом виготовлення, місцем установки та іншим. Через широке розмаїття пристроїв, дуже складно підібрати той варіант, який би відповідав усім вимогам. Ми у свою чергу розповімо вам про те, як правильно обрати димохідні труби.

Як обрати трубу та не помилитися з придбанням

Перш ніж купити систему для відведення продуктів горіння, слід врахувати той факт, що вона обирається не через уподобання господаря, а виходячи з об'єктивних факторів. Якщо надалі планується камінна топка, і пристрій встановлюється під час будівництва житла, тоді вибір конструкції димовідводу залежить тільки від вимог до обладнання. У тому випадку, якщо проводиться зміна старих труб в житловому приміщенні, тоді оптимальне рішення – зупинити вибір на сталевому варіанті.

Крім перерахованого вище, наш магазин камінів Warmhouse надає вам кілька корисних порад щодо вибору димовідводу.

1. Ніколи не можна економити на виборі матеріалів, з яких виготовлена система.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що рівень ефективності та термін служби димоходу безпосередньо залежить не тільки від матеріалу виготовлення, але й від умов, за яких він експлуатується. Пічні труби не можуть витримувати велике та недостатнє навантаження. Останнє обумовлюється тим, що в холодну пору року димохід тривалий термін не прогрівається.

Якщо допускається сильний перегрів труби, то це стає причиною появи тріщини. При недостатньому нагріванні на стінках труби збирається багато конденсату та шкідливих відходів, що призводить до руйнування всього обладнання.

2. Звертайте увагу на відповідність димовідводу до використовуваної конструкції.

Наприклад, загальноприйняті вимоги до жароміцності алюмінію для «сендвіч-труб» відрізняються в залежності від палива. ДСТУ виділив кілька дозволених марок сталі, придатних для жаростійкого використання. Перед тим як купити сендвич-трубу, щоб встановити її на ваш камін, зверніть увагу на марку нержавійки. Якщо ви плануєте вмонтувати цегляний варіант димовідводу, тоді рекомендуємо замислитися про покупку системи з вогнетривкого матеріалу.

3. Купуйте деталі для труби згідно з планом.

Наприклад, монтаж модернізованої труби передбачає обов'язкову установку таких елементів, як:

  • пічна заслінка;
  • збірник конденсату;
  • ревізія для прочищення.

Крім цього, рекомендуємо подбати про пристрій, що відповідає за усунення накопиченої конденсатної смоли.

4. Складання проекту димовідводу за допомогою фахівців.

Це одне з найбільш найважливіших правил, оскільки складений професіоналами проект з установки димовідводу допоможе вам виконати всі маніпуляції правильно, з урахуванням усіх нюансів. По-перше, труба буде відповідати всім вимогам (довжина, ширина, діаметр), а також буде виготовлена з необхідного матеріалу. По-друге, конструкція обладнання буде виконана, виходячи з індивідуальних параметрів.

Великий вибір труб в магазині Warmhouse

Перш ніж зробити покупку, хочемо відзначити, що вибір димохідної труби для опалювального обладнання безпосередньо залежить від наступних факторів:

  • тип теплового генератора;
  • робоча температура переробленого газу;
  • яку конструкцію мають каміни.

Консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть вам зробити правильний вибір обладнання, оформлять замовлення та відправлять його у будь-яку точку країни, включаючи Львів, Харків та інші населені пункти.