Uniflam

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Uniflam

Камінна топка Uniflam 600 з шибером

rating

€425.00

Переваги камінів Uniflam 600:- наявність чавунного дефлектора, дозволяє регулювати силу тяги димаря і швидкість згоряння дров;- топка оснащена прямою подачею холодного повітря з вулиці. Повітря може д..

Uniflam

Камінна топка Uniflam 700 Selenic ліве бокове скло з шибером

rating

€683.00

Це чавунна топка з прямим склом, обладнана додатковим лівим боковим склом для кращого огляду вогню. Топка виготовлена з високоякісного чавуну, який є оптимальним матеріалом для накопичення та віддачі ..

Uniflam

Камінна топка Uniflam 700 Selenic праве бокове скло з шибером

rating

€683.00

Uniflam 700 Selenic з шибером це стандартна чавунна вставка семисот серії, але завдяки напівкруглій передній рамці ця топка відмінно впишеться як в плоский, так і в напівкруглий дизайн.Опис топки:• га..

Uniflam

Камінна топка Uniflam 700 Standart ліве бокове скло з шибером

rating

€670.00

Це чавунна топка з прямим склом, обладнана додатковим лівим боковим склом для кращого огляду вогню. Камінна топка виготовлена з високоякісного чавуну, що виключає утворення тріщин і забезпечує захист ..

Uniflam

Камінна топка Uniflam 700 Standart праве бокове скло з шибером

rating

€670.00

Это чугунная топка с прямым стеклом, оборудована дополнительным правым боковым стеклом для лучшего обзора огня. Каминная топка изготовлена из высококачественного чугуна, что исключает образование трещ..

Uniflam

Камінна топка Uniflam 960 EVO

rating

€1785.00

Uniflam 960 EVO це камінна топка виготовлена ​​з якісного чавуну з прямим жаростійким склом. Це унікальне співвідношення ціни і якості товару, який Ви купуєте. Дана модель обладнана зовнішнь..

Uniflam

Камінна топка Uniflam w720 Prestige з водяним контуром

rating

€1559.00

Камінна топка Uniflam w720 Prestige - це топка виготовлена з чавуну і сталі з прямим склом. Вона оснащена зольним ящиком, дефлектором і подвійний задньою стінкою. Є контроль подачі повітря в топку. Дл..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)