Dimplex

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Dimplex

Електрокамін Dimplex Opti-myst Albany

rating

2300.00€

Dimplex Opti-myst Albany - 3D електрокамін, що призначений для вбудовуванняВиробник - ІрландіяРозміри (ШхВхГ), мм – 640 x 703 x 270Особливості:контроль інтенсивності димуобігрів регульованийпульт ДУГа..

Dimplex

Електрокамін Dimplex Opti-myst Cassette

rating

2380.00€

Електрокамін Dimplex Opti-myst Cassette L призначений для декорування великих приміщень, по розмірах і яскравості полум'я йому немає рівних. Цей електрокамін відноситься до групи камінів з 3D ефектом ..

Dimplex

Електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau

rating

1595.00€

Електрокамін Dimplex Opti-myst Juneau відноситься до електрокамінів з 3D ефектом полум'я. Вони настільки реалістично передають усю красу полум'я, що палає, що не в чому не поступаються справ..

Dimplex

Електрокамін Dimplex Opti-myst Redway

rating

1510.00€

  Dimplex Opti-myst Redway лаконічний елегантний електрокамін в стилі Hi-Tech, оснащений технологією Opti-Myst. Це одна з самих останніх розробок у сфері електрокамінів, яка здивує навіть на..

Dimplex

Електрокамін Dimplex Opti-myst Silverton

rating

1175.00€

Електрокамін Dimplex Opti-myst Silverton один з найсучасніших і унікальніших електрокамінів, якому немає аналогів. Він відноситься до групи камінів з 3D ефектом полум'я, а його дизайн забезп..

Dimplex

Електрокамін Dimplex Opti-myst Westbrook

rating

1175.00€

  Електрокамін Dimplex Opti-myst Westbrook виділяється серед лінійки електрокамінів серії Opti-Myst незвичайним дизайном. Виконаний він у вигляді кошика, прикрашеного чавунною решіткою. Електрока..

Dimplex

Електрокамін Dimplex Opti-V PGF-10

rating

3460.00€

Dimplex серії Opti-V PGF-10 - 5D електрокамін, що вбудовується. Виробник - ІрландіяРозміри (ШхВхГ), мм - 760 x 450 x 345 Особливості:регулювання гучності "потріскування дров"  ефект тлі..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)