По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Invicta (Інвікта)


Invicta – якість за розумну ціну

Компанія Invicta з'явилася на ринку Франції у далекому 1926 році та з того часу здобула статус одного з кращих виробників печей та камінних топок. Тут ставиться акцент на високовиробниче обладнання та технології. 

Завдяки наявності власного цеху чавуна представники мають підставу рішуче заявляти про низьку вартість та високу якість продукції.

Продукція Invicta є найкращою у співвідношенні ціни-якості на ринку камінних топок та печей. Її ливарний цех та обладнання для покриття емаллю дають змогу пропонувати широкий асортимент продукції та кожного року впроваджувати нові інновації з точки зору дизайну та технологій.

Креативний підхід у поєднанні з технологічними інноваціями дозволяють увічнити та водночас поновити світ ливарного виробництва. Безліч співробітників вносять свій вклад до успіху Invicta, цієї лабораторії досвіду та таланту.

Сьогодні її досвід розповсюджується на багато секторів: дров'яне опалення, барбекю, декор та меблі.

Invicta самостійно засвоїла сто відсотків виробничого процесу: конструкторський відділ, ливарне виробництво, покриття емаллю, обробку поверхонь, маркетинг та розповсюдження товарів.

Чавунні печі та топки виробництва Invicta мають маркування «Гарантія французького походження». Це просто, зрозуміло та легко ідентифікується споживачами. Це підтвердження французького бренду, досвіду виробництва та емалювання.

Ливарний завод

Спеціалізуючись на виробництві чавуна з лускатим графітом (FGL), Invicta щорічно виробляє більш ніж 100000 дров'яних нагрівальних пристроїв,барбекю та меблів. Завод додержується принципів якості та дбайливого ставлення до довкілля.

Має у своєму розпорядженні найновіше та технологічне обладнання, що дозволяє йому постійно розробляти нові деталі для своїх потреб та для інших клієнтів, виступаючи у якості субпідрядника. Основні переваги виробництва:

швидкий 3D-друк;

декілька формувальних ліній;

лінії обробки, складання. 

Емаль від Invicta

Емаль – це техніка нанесення на метал. Вона здавна використовувалася для прикраси витворів мистецтва. Сьогодні працівники компанії професійно застосовують цю традицію. Вони наносять емаль на печі, посуд та елементи декору, застосовуючи широку палітру кольорів – чорну, пастельну, червону, сіру, синю…

Переваги топок Invicta

Топки Invicta мають такi переваги:

1. Час розігріву. Топки Invicta розігріваються за лічені хвилини, в той час як цегляні спочатку нагрівають саму цеглу, а лише потім вона починає віддавати тепло.

2. Витрати палива. Під час роботи дров’яної печі близько 85% деревини перетворюється на летючі сполуки. Отож, ККД цегляної печі складає приблизно 15%. В той же час у топці Invicta однієї закладки дров вистачає для обігріву приміщення протягом 8 годин. Її ККД складає 83%. Цьому ж сприяють і подвійні стіни камери згоряння.

3. Пожежна безпека. Топки виробляються з дотриманням всіх стандартів та вимог. Це гарантує їх безпечну роботу. Розтопити таку піч здатна навіть дитина.

4. Вогнетривке скло. Прозорий екран дозволяє спостерігати за вогнем та отримувати задоволення.

5. Унікальна вентиляційна система. Повітря поступає до камери згоряння через низку спеціальних отворів. За їх допомогою можна регулювати полум’я та значно підвищити коефіцієнт корисної дії.

6. Розробка стилістичних рішень. Серед модельного ряду – сучасні печі класичного дизайну для окремого розташування, раритетні пристрої з поверхнею для приготування їжі. Палітра кольорів достатня для того, щоб клієнт міг підібрати варіант під стиль своєї оселі та додати остаточний штрих до інтер’єру свого будинку.

Залежно від площі приміщення та завданих параметрів потужності обирається варіант конструкції, який найкраще відповідає вимогам. Деякі моделі можна використовувати як автономне джерело теплого повітря, а інші дозволяють приєднання до системи опалення.

Найкращим показником є кількість задоволених клієнтів, які, купуючи товар, завжди повертаються за іншими видами продукції. Це є підтвердженням того, що Invicta – дійсно «якість за розумну ціну»

завантажити каталог

Товари