По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінні топки


Обігріти будь-яке приміщення та одночасно естетично доповнити інтер’єр можливо за допомогою сучасного каміну. Це унікальна альтернатива звичайним пічкам, тому що візуально каміни більш симпатичні. Процес згоряння твердого палива проходить в такій частині, як камінні топки.

Функціонувати без топки камін не може (як, наприклад, без димоходу). Параметри та ефективність такої частини повинні повністю відповідати габаритам самого каміна та його продуктивності.

Різновиди камінних топок

Розрізняють камінні топки двох видів – закриті та відкриті. Перші захищені дверцятами в процесі горіння, інші — без них. Використання відкритого каміна сьогодні рідкість. В першу чергу, виділяють неефективність опалювання, оскільки малий коефіцієнт згорання (а також з метою попередити пожежу). Якщо раніше відкриті каміни реконструювалися під закриті, використовуючи в процесі металеві дверцята чи вклади із вогнетривкого матеріалу, то тепер кожен може купити готову конструкцію.

Готові металеві камінні топки можуть бути із суцільного металу або ж облицьовані із вогнетривкого сплаву. Великий вибір обладнання дозволить кожному вирішити, на якому саме варіанті зупинитися. Багато пропозицій доступні в каталозі нашого інтернет-магазину.

Каміни бувають декількох видів — залежно від різновиду палива, яке використовується:

·      вугільні;

·      газові;

·      дров’яні;

·      електричні;

·      біопаливні.

Характеристика камінних топок

Сучасні закриті каміни вважаються аналогами відкритих, проте більш удосконалені. Вони більш ефективні та практичні при використанні, а також максимально захищені, що дозволяє заздалегідь попередити пожежу. Камінні топки, як правило, складаються з наступних елементів:

1.   Камера для згоряння палива.

2.   Вихід для димаря.

3.   Дефлектор.

4.   Дверцята, які  декоровані жаростійким склом Robax (виробництво Німеччина).

5.   Ємність для попелу (шухляда).

6.   Решітка.

7.   Система, яка контролює потік повітря.

Окрім основних деталей, камінні топки також можуть містити водяний контур чи радіаторні пластини. Все це розраховане для максимальної ефективності та практичності при використанні. Виготовлятися камінні топки можуть з металу (теплова сталь) або чавуну. Дверцята в таких  конструкціях можуть відкриватись вертикально, збоку або комбіновано (гільйотина - підніматися на верх). Необхідно звернути також увагу на кількість фасадів і форму. Камінні топки бувають квадратної форми, арочної, прямокутної, призматичної.

Переваги

Для доповнення інтер’єру приміщення можливо підібрати топку із різною формою скла. Вона може бути будь-якою, залежно від побажання клієнта. Вихід для димаря різного діаметру - від 150 мм до 250 мм. Теплова ефективність складає від 4 до 25 кВт. Залежить цей показник від багатьох факторів:

·      розміру;

·      матеріалу;

·      облицювання;

-      ваги;

·      водяного контуру.

 

Де купити камінні топки

 За допомогою таких деталей як камінні топки, можливо не тільки добре зігрітися прохолодною зимою біля каміну, а також вміло та красиво доповнити інтер’єр приміщення. Щоб підібрати якісну конструкцію, яка б повністю відповідала Вашій потребі, необхідно звернутися в спеціалізований магазин.

 

В нашому інтернет-магазині в наявності не тільки камінні топки, але і багато іншого товару. Навіщо переплачувати гроші посередникам, якщо можливо купити якісний та хороший товар у перевіреного продавця? На сайті https://warmhouse.com.ua доступний каталог, як з готовими конструкціями, так і з комплектуючими до них.

До Вашої уваги доступні такі бренди камінних топок як  KAWMET, KRATKI, UNIFLAM та INVICTA. Дані каміни можна купити в будь-якому місці в Україні (Львів, Київ, Дніпро, Одеса,Вінниця чи ін.).   Зробити замовлення зуміє кожен. Ми транспортуємо товар по всій території України, для того щоб наш клієнт зумів за короткий проміжок часу естетично доповнити свій дім практичними та красивими аксесуарами.