По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Біокамін Kratki Bravo чорний TÜV

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Біокамін Kratki Bravo чорний TÜV
13416грн.
Є в наявності


 Корпус біокаміну виконаний зі якісної сталі. Складовою частиною є прямокутний контейнер для біопалива, який забезпечує безпечне використання біопалива та виключає ризик витоку палива. Одночасно до контейнеру можна влити лише 50% об’єму, оскільки більша кількість рідини вильється при перекиданні біокаміну. Крім того біокамін оснащений спеціальною рухомою засувкою для гасіння полум’я. В наборі є ручка для керування цією засувки. Доливати паливо в працюючий біокамін заборонено!!!

Новий безпечний контейнер оснащений додатковим відсіком, який запобігає розливанню палива у випадку переливання рідини. Крім того є показник максимально допустимого рівня палива і пристрій, який допоможе зекономити паливо та захистить від витоку рідини під час нахилу каміну.

Переваги:

Біокаміни  не потребують складного монтажу або підключення до димоходу, їх легко встановлювати та використовувати, вони працюватимуть як у просторому будинку, так і в меншій квартирі. Біокамін також є відмінним рішенням для дизайну інтер’єру, тому що широкий асортимент продукції дозволяє реалізувати найбільш оригінальні та сміливі ідеї.

Новий безпечний контейнер оснащений додатковим сховищем, який запобігає розливанню палива у випадку переливання рідини. Крім того є показник максимально допустимого рівня палива і пристрій, який допоможе зекономити паливо та захистить від витоку рідини під час нахилу каміну.

Технічні параметри:

Виробник: Kratki (Польща)
Тип біокаміну: навісний
Тип палива: біопаливо
Матеріал: сталь
Ширина, (мм): 900
Висота, (мм): 652
Глибина, (мм): 174
Об`єм пальника, (л): 0,5
Сертифікат, (TÜV) так
Вага, (кг): 23.1
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.