По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

БІОКАМІН KRATKI FOXTROT ЧОРНИЙ TÜV

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Kratki FOXTROT ЧОРНИЙ TÜV
166.00€
термін доставки 2-60 днів


 Корпус каміну виконаний зі сталі. Складовою частиною є прямокутний контейнер для біопалива, який забезпечує безпечне використання біопалива та виключає ризик витоку палива. Одночасно до контейнера можна влити лише 50% об'єму, більша кількість рідини вильється при перекиданні біокаміну. Крім того біокамін оснащений спеціальною рухомою засувкою для гасіння полум'я. В наборі є ручка для керування цією засувкою. Доливати паливо в працюючий біокамін заборонено!!! Новий безпечний контейнер оснащений додатковим відсіком, який запобігає розливанню палива у випадку переливання рідини. Крім того є показник максимально допустимого рівня палива і пристрій, який допоможе зекономити паливо та захистить від витоку рідини під час нахилу каміну. Унікального вигляду біокаміну FOXTROT додає світлодіодна смуга LED, розташована за контейнером для біопалива, світло якої додатково підкреслює колір вогню. Підсвітка керується сенсорним пультом дистанційного керування, який дозволяє затемнювати, висвітлювати, вмикати та вимикати будь-який колір за допомогою руху пальця по колу. Ви можете отримати до 640 000 кольорів таким чином. Пульт дистанційного керування діє на відстані до 20 метрів.

ПЕРЕВАГИ:

Біокаміни  не потребують складного монтажу або підключення до димоходу, їх легко встановлювати та використовувати, вони працюватимуть як у просторому будинку, так і в меншій квартирі. Біокамін також є відмінним рішенням для дизайну інтер’єру, тому що широкий асортимент продукції дозволяє реалізувати найбільш оригінальні ідеї.

Біокамін має марку відповідності TÜV. Позначення продукту цим знаком є доказом високої якості виробу та підтвердженням, що він відповідає обов’язковим вимогам безпеки. Крім того, маркування відповідності TÜV гарантує, що процеси виготовлення продукції, які контролюються експертами TÜVRheinnland Polska, виконуються на найвищому технічному та організаційному рівні.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Виробник
Kratki
Країна виробник
Польща
Тип біокаміну
Окремо стоячий
Тип палива
Біопаливо
Матеріал
Сталь
Ширина мм
360
Висота мм
702
Глибина мм
290
Об’єм біовкладки (л)
0,2
Сертифікат TÜV
Так
Вага (Кг)
14,7
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.