По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Губка для чищення камінного скла HANSA

Модель: Губка для чищення камінного скла HANSA
6.00€
Є в наявності


 Під час процесу горіння в камері опалювального приладу (камінної топки або піч - каміна) створюється температура в кілька сотень градусів, під впливом якої частинки сажі, смоли і попелу, що потрапили на скло, буквально "прилипають" до нього. Такий наліт може бути вилучений тільки з допомогою очищувача спеціального хімічного складу і об'ємної гігроскопічної губки.
Активні речовини спрея для скла або піни спеціального хімічного складу для топок розм'якшують сажу і без шкоди для шкла відокремлюють наліт від поверхні. Утворюється густий шар, який легко і швидко видаляється спеціальною губкою, при цьому бруд не поширюється навколо і не потрапляє до порожнини дверцят приладу.

Використання:

Під час очищення скло повинне бути холодним. Розпиліть засіб на забруднене скло. Розподіліть засіб по всій поверхні забрудненого скла. Залиште на кілька хвилин, щоб очищувач пом`якшив наліт. Візьміть губку і повільними рухами очистіть скло. Потім промийте губку під теплою протічною водою. Намочіть губку водою і ще раз промийте скло.
Вимита й висушена губка може бути використана повторно. Тому по завершенні очищення негайно промийте губку теплою водою. Якщо вимита губка не використовувалася тривалий час і затверділа, перед вживанням змочіть її теплою водою і почекайте, поки вона розм'якшиться.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.