Дверцята для камінів

Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)

Kratki (Польща)

Камінні дверцята AMELIA DECO

rating

375.00€

  Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: - камінні двері зі склом, вбудовані..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята AMELIA пряме скло

rating

229.00€

   Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: - камінні двері зі склом, ..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята ANTEK DECO

rating

241.00€

  Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: - камінні двері зі склом, в..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята ERYK DECO

rating

268.00€

    Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: - камінні двері зі с..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята FELIX DECO

rating

375.00€

    Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні двері зі склом, вб..

Kawmet (Польща)

Камінні дверцята KAWMET W6

rating

172.00€

  Камінні дверцята KAWMET це продукція польського виробництва, початок виробництва з 1981 року. Власний завод розташований поруч із м.Перемишлем, неподалік від українського кордону.  Вся п..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята Koza K6

rating

151.00€

  Камінні дверцята Koza K6 виготовлені із чавуну клас 200. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 660° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята Koza K7

rating

124.00€

  Камінні дверцята Koza K7 виготовлені із чавуну клас 200. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 660° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята Koza K8

rating

198.00€

  Камінні дверцята Koza K8 виготовлені із чавуну клас 200. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 660° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята Koza K9

rating

203.00€

  Камінні дверцята Koza K9 виготовлені із чавуну клас 200. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 660° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята MAJA DECO

rating

241.00€

  Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: - камінні двері зі склом, вбудова..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята MAJA пряме скло

rating

147.00€

  Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні двері зі склом, вбудовані..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята OLIWIA DECO

rating

321.00€

   Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні двері зі склом, вб..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята OLIWIA пряме скло

rating

196.00€

  Камінні дверцята виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні двері зі склом, вбудован..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята WIKTOR DECO

rating

321.00€

   Камінні дверцята KRATKI WIKTOR DECO виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800°С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні дв..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята ZUZIA DECO

rating

268.00€

  Камінні дверцята KRATKI ZUZIA DECO виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінн..

Kratki (Польща)

Камінні дверцята ZUZIA пряме скло

rating

174.00€

  Камінні дверцята KRATKI ZUZIA виготовлені із чавуну. Керамічне скло Robax (Німеччина) здатне витримувати температуру до 800° С. Кріплення петель ліве. В комплект входить: камінні двері зі скл..

Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)

Дверцята для камінів – не прості елементи оснащення опалювального приладу. Безсумнівно велику роль у виробництві великих конструкцій відіграють деталі. Тому дверцята камінів є функціональними й декоративними елементами. Виготовляються дверцята з різних матеріалів:

·      скла;

·      чавуну;

·      сталі.

Кожен матеріал виготовлення дверцят має свої переваги та особливості.

Скляні дверцята для каміна

Поява термостійкого виду скла дозволила зробити каміни відкритими для користувачів. Тепер можна споглядати за танком вогню, не турбуючись за пожежну безпеку в приміщенні. Жаринки, сажа та попіл не потрапляють всередину приміщення, а саме скло спроможне витримувати високі температури без втрати основних фізико-механічних властивостей. Представлені в асортименті нашого інтернет-магазину дверцята для камінів зі скла мають різні форми та розміри. Вони можуть бути:

·      прямими;

·      панорамними;

·      прямокутними;

·      квадратними;

·      трапецієподібними;

-       призматичними.


Вибір того чи іншого варіанту повинен виконуватися з урахуванням моделі печі.

Чавунні та сталеві дверцята

Чавунні дверцята для камінів вирізняються довгим періодом експлуатації, в порівнянні зі сталлю та хорошими властивостями передачі тепла, оскільки довго віддають бажану теплову енергію. Незважаючи на певну грубість форм, все ж з основною функцією такі дверцята справляються. Вони забезпечують високий рівень безпеки, оскільки повільно нагріваються.

Сталь також використовується для виробництва дверцят камінів, проте варто звертати уваги на товщину готової деталі та якість сплаву. Нерідко дешеві моделі не витримують високих навантажень в роботі, деформуються що призводить до механічних пошкоджень, в результаті чого дим може потрапляти в оселю. Замовити якісні та безпечні дверцята для каміна можна в нашому інтернет-магазині. Вся продукція сертифікована та виготовлена надійними виробниками з урахуванням діючих стандартів якості.

Різноманіття та конструктивні особливості дверцят

   Прозорі скляні дверцята виготовляються з вогнетривкого скла, спроможного витримати температуру до 800 градусів, за цельсієм. Вони укладаються в міцну рамку з металу. Між склом та рамкою встановлюється спеціальний негорючий тип утеплювача, азбезтовий шнур.

Сталеві та чавунні моделі закритого типу в переважній більшості виготовляються методом пресування та литтям.

В залежності від способу кріплення, дверцята для камінів із закритим типом топки можуть бути:

·      горизонтальними (кріпляться на горизонтальних петлях);

·      вертикальні (встановлюються на вертикальні петлі, при відкриванні нагадують віконні кватирки);

·      гільйотини (дозволяють спостерігати за процесом горіння палива в каміні у відкритому та закритому положеннях).

В залежності від функціонального навантаження та значення дверцята можуть бути:

·      З зольником (прості  або із піддувом повітря);

·      зі склом;

·      без скла.

Проте незалежно від обраного Вами виду встановлення таких елементів має низку незаперечних переваг.

Переваги встановлення дверцят на камін

Окрім естетичної функції, яку виконують дверцята для камінів, вони також мають декілька особливостей.

1.   Безпека. Виключається можливість прояву протягу, зворотної тяги та задимлення приміщення, забезпечується безпечне використання каміна.

2.   Підвищення рівня тепловіддачі. Закритий камін в порівнянні з відкритим матиме на 50 % вище показник ККД.

3.   Економічність. За рахунок встановлення дверцят дрова будуть горіти довше, відповідно витрати на купівлю палива зменшуються.

Замовити дверцята для каміна з доставкою та по доступній ціні можна прямо зараз. Залиште заявку на сайті компанії та дозвольте собі розкішне й функціональне обладнання каміна на будь-який смак.