Газове обладнання

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Kratki

RAFAEL 6

rating

1305.00€

RAFAEL - це компактна, ефективна і економічна пелетна піч, виконана з використанням найсучасніших технологій. Піч є екологічно чистим рішенням завдяки спалюванню чистого палива, такого як пеллети. Йог..

Kratki

Обігрівач газовий KRATKI PATIO M білий

rating

918.00€

Корпус обігрівача виконаний зі сталі покритої порошковою фарбою. Завдяки цьому Patio стійкий до пошкоджень. Нижня камера пристрою захищена від не санкціонованого відкриття за допомогою вмонтовано..

Kratki

Обігрівач газовий KRATKI PATIO MINI білий пульт

rating

1355.00€

Корпус обігрівача виконаний зі сталі покритої порошковою фарбою. Завдяки цьому Patio стійкий до пошкоджень. Нижня камера пристрою захищена від не санкціонованого відкриття за допомогою вмонтовано..

Kratki

Пеллетна піч KRATKI VIKING 8 біла

rating

1856.00€

Це пристрій з сучасною формою та цікавим зовнішнім виглядом. Фронт печі виготовлений із загартованих скляних панелей. Корпус печі виготовлений зі сталі та покритий порошковою фарбою. Камера згоря..

Kratki

Топка газова Kratki LEO 100 LPG

rating

2339.00€

Інноваційна та елегантна топка з максимально реалістичною візуалізацією вогню. Висока якість, комфорт та легкість використання. Безперервне бачення вогню завдяки невидимому каркасу фасаду та мінімальн..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Турбуючись про навколишнє середовище, наша компанія випустила у продаж обладнання, що працює на газі. Використання газового палива значно скорочує викиди в атмосферу СО. Під час згоряння природного газу не утворюються шкідливі сполуки сірки та сажа. Категорія газове обладнання включає наступні пристрої:

·      газові топки;

·      пелетні печі;

·      газові обігрівачі.

Газові топки: особливості й критерії вибору

Обладнання такого типу раціонально використовує природний газ, який є основною паливною сировиною. Воно універсальне у використанні, тому що може встановлюватися у квартирах, будинках, на дачах. Газові топки поєднують у собі найкращі якості та властивості традиційних камінів, при цьому вирізняються елегантним та сучасним дизайном. Прості, проте водночас неперевершені форми, дозволяють їм поєднуватися з будь-яким дизайном інтер’єру, як сучасним, так і класичним.

Перш ніж придбати таке газове обладнання, варто звернути увагу на декілька критеріїв:

·      стиль та форма (моделі можуть мати декілька фасадів, бути прямими, кутовими або трьохсторонніми);

·      потужність (вираховується для площі приміщення, в якому прилад буде встановлено);

·      вартість.

Асортимент нашого інтернет-магазину пропонує на вибір декілька варіантів газових топок. Якщо у вас виникли труднощі з вибором – зверніться за консультацією до менеджера.

Пелетні печі

Печі-каміни, які працюють на пелетах, користуються великою популярністю серед споживачів. Безсумнівні переваги дозволяють їм посідати лідируючі позиції поряд із традиційними пристроями. Серед основних переваг використання такого обладнання особливої уваги заслуговують:

·      високий рівень ККД і тепловіддачі;

·      автоматична система розпалу та регулювання потужності роботи печі;

·      простота монтажу та обслуговування;

·      економічність;

·      здатність обігріти приміщення, площа якого досягає 250 км. м.

Встановлюючи у своєму будинку такі печі, можна значно зменшити витрати на обігрів приміщення, а також позбавити себе від необхідності постійного контролю процесу згоряння палива. Недолік таких пристроїв полягає в тому, що паливо згоряє рівномірно, а отже бажаного потріскування не буде чути.

Газові обігрівачі: переваги й принцип роботи

Опалювальні прилади такого типу використовують в якості основного джерела енергії природний газ. Причому деякі моделі обігрівачів можуть споживати паливо не тільки з газопроводу, а й з балонів. Однак принцип роботи обігрівачів і спосіб обігріву приміщення може кардинально відрізнятися. Популярні моделі газового обладнання використовують традиційний спосіб обігріву приміщення – нагрівання повітря всередині будинку. Інфрачервоні моделі працюють за іншим принципом – нагріваються розташовані всередині предмети, а не повітря.

Переваги газових обігрівачів наступні:

·      економічність та доступність споживачу;

·      відсутність необхідності підводити водяний теплоносій або підключатися до електромережі;

·      широка сфера застосування;

·      надійність та безпека.

За принципом роботи розрізняють моделі конверторні, інфрачервоні, каталітичні, газові.

Ми пропонуємо якісне газове обладнання, котре підійде для будь-яких умов експлуатації. Довіряючи досвідченим продавцям ви отримуєте гарантію надійної та безпечної роботи. У продажу продукція виключно від перевірених брендів за доступною вартістю. Також замовити газове обладнання можна не виходячи з дому, залишивши запит на офіційній сторінці магазину.

Наші послуги – не лише продаж камінів та обладнання, а й доставка по території України, монтаж та сервісне обслуговування.