По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Dovre 2180 CBS/B

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Камінна топка Dovre 2180 CBS/B
77625грн.
Є в наявності 

  Компанія Dovre (Довре) виготовляє камінні топки на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гірського хребта Норвегії, відомого своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння. Компанія відома в цілому світі вже понад 70 років, яку знають та довірять обігрів домівок.

 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре)ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та печі камінні -  оскільки впевнена в якості своєї продукції!

Камінна топка Dovre (Довре) 2180 CBS/B (15kBt/15кВт) - це класичний камін котрий використовується для постійного опалення в будинку. Даний пристрій має ряд вагомих переваг серед конкурентів:

- повністю герметичний камін котрий має правильне розподілення кисню по камері згорання: "верхнє та нижнє горіння";

- вага камінної топки становить 180 кг;

- шиберний механізм працює таким чином, що при відкриванні дверцят він автоматично відкривається, а це на практиці унеможливлює піддимлення в кімнаті;

- викиди вуглецю (СО) в атмосферу мінімальні 0,06%;

- сучасний фасад котрий підходить під різноманітний стиль та інтер`єр;

- розмір шкла становить 735мм*525мм;

- димохідний отвір дозволяє підключення по конденсату, що правильним та необхідним при вертикальному димоході без трійника;

- камін обігріє будинок до 200 м.кв;

- трафаретне тиснення на шклі чорного кольору - це єдина відмінність від моделі CBC 2180!

Характеристика камінної топки Dovre (Довре) 2180 CBS/B:

Габарити топки Висота*Ширина*Глибина, (мм) 805*800*473
Можливість додаткового допалу димових газів так
Комплект для підведення повітря так
Вага, (кг) 180
Номінальна потужність, (кВт) 15
Наявність шиберного механізму так
Паливо тверді породи сухих дров
Матеріал топки чавун
ККД, (%) 76
Діаметр димоходу, (мм) Ø 200

   

  Купити камінну топку для постійного горіння конвекційну DOVRE (Довре), піч камінну, каміни за вигідною ціною у Львові. Адреса офіційного диллера бренду Dovre (Довре) магазин "Камінні топки та димохідні труби"  м.Львів, вул. Пасічна 72а. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук та інші. 

 Працівники компанії WARMHOUSE  Україна (ВАРМХАУС, ВОРМАХАУС, ВАРМХАУЗ, ВОРМХАУЗ) камінні топки та димоходи оформлять Ваше замовлення та нададуть всю необхідну інформацію.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.