По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Dovre 2575 CBS1

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Камінна топка Dovre 2575 CBS1
84563грн.
Є в наявності Компанія Dovre (Довре) виготовляє камінні топки на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гірського хребта Норвегії, відомого своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння.

 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

 Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре), ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

 Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та печі камінні.

 Камінна топка Dovre (Довре) 2575CBS1 виготовлена із чавуну, сучасний фасад, можливість замовлення кутового варіанту та шкла із трьох сторін. Камін так званого касетного типу - дозволяє при монтажі займати мінімум місця, проте теплові параметри номінальна потужність 10кВт максимальна 13кВт говорять про потужний обігрівальний прилад в будинку, вермикулітні елементи роблять максимальну теплоємкість та забезпечуть завжди чисте шкло. Цікаве та сучасне шкляне обрамування топки, регулювання повітрям із вулиці "нижнє та верхнє", наявність шухляди для золи робить даний прилад для опалення невід`ємною частинкою інтер`єру та дизайну.

Габарити В*Ш*Г (мм) 600x700x470 мм
Технологія вторинного допалу  так
Комплект підведення повітря так (в комплекті із каміном)
Вага (кг) 160
Мінімальна потужність  (кВт) 10 кВт
Наявність шибера так
Паливо тверді породи деревини
Матеріал топки чавун
ККД (%) 76%
Діаметр димоходу (мм) 150 мм

 Купити класичну камінну топку для постійного горіння конвекційного типу DOVRE (Довре), піч камін, каміни за вигідною ціною у Львові. Адреса офіційного диллера бренду Dovre (Довре) магазин "Камінні топки та димохідні труби"  м.Львів, вул. Пасічна 72а. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук та інші. 

  Працівники компанії WARMHOUSE  Україна (ВАРМХАУС, ВОРМАХАУС, ВАРМХАУЗ, ВОРМХАУЗ) камінні топки та димоходи оформлять Ваше замовлення та нададуть всю необхідну інформацію.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.