По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Dovre Phoenix I

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Камінна топка Dovre Phoenix I
83438грн.
термін доставки 2-60 днів Компанія Dovre (Довре) виготовляє камінні топки на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гірського хребта Норвегії, відомого своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння.

 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

 Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре), ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

 Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та печі камінні.

 Камінна топка Dovre (Довре) Phoenix I призма касетного типу. Дана модель буде центром в будинку оскільки витончений та багатогранний фасад топки завжди підкреслить індивідуальність власника оселі. Каміни касетного варіанту легко підходять для монтажу із мінімальними потребами в площі розміщення опалювального обладнання. Що робить їх затребуваними в сучасному плануванні мінімального стилістичного простору в будинку. Відмінні показники енергоефективності ККД 80%, номінальна потужність в 9 кВт, матеріал виготовлення - чавун, вказують на сучасне виробництво даного виробника.

Габарити Ш*В (мм) 725*622 мм
Технологія вторинного допалу  так
Комплект підведення повітря ні
Вага (кг) 90 кг
Мінімальна потужність  (кВт) 9 кВт
Наявність шибера відсутній
Паливо тверді породи деревини
Матеріал топки чавун
ККД (%) 80 %
Діаметр димоходу (мм) 150 мм

 Купити класичну камінну топку для постійного горіння конвекційного типу DOVRE (Довре), піч каміни, камін за вигідною ціною у Львові. Адреса офіційного диллера бренду Dovre (Довре) магазин "Камінні топки та димохідні труби"  м.Львів, вул. Пасічна 72а. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук та інші. 

  Працівники компанії WARMHOUSE  Україна (ВАРМХАУС, ВОРМХАУС, ВАРМХАУЗ, ВОРМХАУЗ) камінні топки та димоходи оформлять Ваше замовлення та нададуть всю необхідну інформацію.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.