По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Камінна топка Dovre ZEN 100

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Камінна топка Dovre ZEN 100
1375.00€
термін доставки 2-60 днів  Компанія Dovre (Довре) виготовляє камінні топки на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гір Норвегії, відомих своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння. Компанія відома в цілому світі вже понад 70 років, яку знають та довірять обігрів домівок.

 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре)ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

  У 2015 році, DOVRE (Довре) отримав престижну норвезьку нагороду "Інновації біоенергетики" за дизайн і інноваційну технологію горіння каміну на дровах ZEN. завдяки виключно ефективній системі горіння і рівнем споживання, цей камін є прекрасним еко- рішенням для кожного будинку.

 Користування дров`яними камінами ZEN не викличе ніяких труднощів. завдяки герметичному клапану регулюється первинний і вторинний повітряний повітряний потік, додатково є можливіть придбати набір для збільшення висоти ніжок каміну.

 

Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та печі камінні.

 

Камінна топка Dovre (Довре) ZEN (5kBt/5кВт)

Характеристика камінної топки Dovre (Довре) ZEN 100:

Габарити В*Ш*Г (мм)
765*580*340 мм
Технологія вторинного допалу  так
Комплект підведення повітря так
Вага (кг) 115 кг
Мінімальна потужність  (кВт) 5 кВт
Наявність шибера відсутній
Паливо дерево
Матеріал топки чавун
ККД (%) 80%
Діаметр димоходу (мм) 150 мм

   Купити  топку для постійного горіння повітряну DOVRE (Довре), піч камінну, каміни за вигідною ціною у Львові. Адреса офіційного диллера бренду Dovre (Довре) магазин "Камінні топки та димохідні труби"  м.Львів, вул. Пасічна 72а. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук та інші. 

 

  Працівники компанії WARMHOUSE  Україна (ВАРМХАУС, ВОРМАХАУС, ВАРМХАУЗ, ВОРМХАУЗ) камінні топки та димоходи оформлять Ваше замовлення та нададуть всю необхідну інформацію.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.