По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Камінна топка Dovre ZEN 102

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Камінна топка Dovre ZEN 102
1715.00€
термін доставки 2-60 днів
  Компанія Dovre (Довре) виготовляє камінні топки на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гір Норвегії, відомих своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння. Компанія відома в цілому світі вже понад 70 років, яку знають та довірять обігрів домівок.

 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре)ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

  У 2015 році, DOVRE (Довре) отримав престижну норвезьку нагороду "Інновації біоенергетики" за дизайн і інноваційну технологію горіння каміну на дровах Dovre (Довре) ZEN (Зен). завдяки виключно ефективній системі горіння і рівнем споживання, цей камін є прекрасним еко- рішенням для кожного будинку.

 Користування дров`яними камінами Dovre (Довере) ZEN (Зен) не викличе ніяких труднощів. завдяки герметичному клапану регулюється первинний і вторинний повітряний повітряний потік, додатково є можливіть придбати набір для збільшення висоти ніжок каміну. Двосторонній маленький і компактний камін Dovre Zen 102, проте з хорошими характеристиками, що забезпечить відмінне горіння і високу продуктивність.

 Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та печі камінні - оскільки впевнені в якості своєї продукції!

 Камінна топка Dovre (Довре) ZEN 102 (5kBt/5кВт) - чисте шкло завдяки вермикулітним елементам в камері згорання, високий ККД становить - 80%, викиди вуглецю (СО) в межах - 0,09%, довжина дров для закладки становить - 300 мм. Додатковою опцією є можливість замовлення основи котра суттєво збільшить висоту топки для встановлення. Також слід зауважити, що дана модель каміна отримала високу нагороду із енергозбереження в Норвегії! 

 Не залишайте себе задоволення, робіть замовлення та використовуйте у власних домівках цей цікавий, сучасний опалювальний пристрій!

Характеристика камінної топки Dovre (Довре) ZEN (Зен) 102:

Габаритні розміра топки Висота*Ширина*Глибина, (мм) 765*580*340
Можливість додаткового допалу димових газів так
Комплект для підведення повітря в камін так
Вага, (кг) 100
Номінальна потужність, (кВт) 5
Наявність шиберного механізму ні
Паливо  тверді породи сухої деревини
Матеріал топки чавун
ККД, (%) 80
Діаметр димохідного отвору Ø 150

 Купити  топку двосторонню для постійного горіння DOVRE (Довре), піч камінну, каміни за вигідною ціною у Львові. Адреса офіційного диллера бренду Dovre (Довре) магазин "Камінні топки та димохідні труби"  м.Львів, вул. Пасічна 72а. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук та інші. 

  Працівники компанії WARMHOUSE  Україна (ВАРМХАУС, ВОРМАХАУС, ВАРМХАУЗ, ВОРМХАУЗ) камінні топки та димоходи оформлять Ваше замовлення та нададуть всю необхідну інформацію.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.