По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki ARKE 75

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki ARKE 75
48920грн.
Є в наявностіВиробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна касета Arke 75 (8 кВт) - стальна є варіантом закритої камери згоряння, вмонтованої на існуючі вже відкриті ніші або в індивідуальну забудову. Її простий і елегантний вигляд йдуть у парі з дуже хорошими тепловими параметрами. Вона має систему чистого скла, яка разом із окремим контейнером і накопиченою в ньому золою допомагає тримати пристрій у чистоті. Ефективне згоряння та довше зберігання температури відбувається завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру вогню.

Касета обладнана турбінами, що знаходяться під камерою згоряння. Пристрій має триступеневе регулювання роботи вентиляторів. Залежно від вибору одного з них: позиція 0 - турбіни включаються автоматично і працюють зі зменшеною швидкістю після досягання датчиком температури 50°C. (Датчик знаходиться нижче контейнера у передній частині пристрою);

позиція 1 - турбіни діють у тривалий спосіб з повною швидкістю незалежно від роботи касети,

позиція 2 - турбіни діють у тривалий спосіб з повною швидкістю незалежно від роботи касети.

Турбіни відповідають за стимуляцію потоку повітря, завдяки чому тепло ефективно розподіляється.

 Регулювання повітря, так звана, відбувається за допомогою механізму, вмонтованого над дверцятами печі. Відкриття механізму уможливлює підвід повітря в топку, у верхню її частину, де настає допалювання газів, що виникли в процесі спалювання деревини, що обмежує викид шкідливого СО в атмосферу. Повітря, скероване в дефлектор, проходить через шкло, оберігаючи його від вогню і диму, що обмежує налипання на ньому кіптяви, і тому скло залишається чистим. Також у топку можна доставити повітря ззовні, монтуючи підвід холодного повітря. З цією метою варто придбати підвід повітря та спеціально пристосований для цього контейнер для золи.   Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Корпус і передня частина стійкі до дії високих температур завдяки застосуванню високогатункової сталі. Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.
 Топка оснащена декоративною скляною панеллю типу glass, завдяки чому та виглядає елегантно і сучасно. Застосування такого вирішення оптично збільшує передню частину топки і підкреслює вигляд на вогнище. Дверцята топки обладнані зручною ручкою.

Всі сучасні опалювальні прилади виготовляються із сталі, а внутрішня камера згорання обкладається матеріалами для підвищення та накопичення тепла: шамот, вермикуліт чи Термотек (TERMOTEC) в даному випадку. Стальні топки мають ряд вагомих переваг: ідеальна герметичність, високі показники ККД, мінімальні викиди вуглеця в атмосферу, що замовнику дає екологічність, мінімальні витрати палива та чистий димохід.

  Пристрій відповідає вимогам Екопроєкту та стандарту BImSchV 2, визначаючи максимальний викид CO.

Гарантійний термін 5 років.

Технічні параметри:

Вага, кг 115
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 57.20*47.00*82.00
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 83
Матеріал виготовлення сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 150
Максимальна довжина дров, см 30
Підвід повітря ні
Шухляда для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 4 - 11.0
Температура димових газів (℃) 171.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.10
Відповідність стандарту BImSchV  так
ВІдповідає критеріям Екопроєкту так
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.