По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Камінна топка Kratki Felix 16 гільйотина

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki Felix 16 гільйотина
87789грн.
термін доставки 2-60 днів Виробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki (Краткі) Felix 16 кВт G (гільйотина) - це камінна топка із сучасним дизайном котра доповнить інтер`єр в будинку. Номінальна потужність каміну 16 кВт, а теплова потужність сягає 73,0% що є відмінними параметрами для чавунної топки із сталевим фасадом. Дана модель забезпечить теплом будинок котрий вимагає опалення на 120 м² - 160 м², а ціна відповідає даному типу каміну. Перевагою даного пристрою є велике шкло та система піднімання дверцят вверх, що збільшує візуальний огляд, ширина фасаду складає 90.40 см. Подвійна система відчиняння дверцят вверх (ГІЛЬЙОТИНА) і вбік. Дверцята, що піднімаються і опускаються, полегшують наповнення деревиною, а механізм, який дає можливість бічного відчиняння, дозволяє доглядати за шклом більш ефективно Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам та стінкам камери згоряння з високоякісного чавуну товщиною 8 мм. Вихід димохідного отвору становить 197 мм, при вертикальному димарі без трійника найкращий монтаж по конденсату через спеціальний пристрій. Запитуйте в офісі компанії.

 Дверцята топки працюють у системі lift up - скляна панель піднімається догори. Ця система була збудована, опираючись на противагу - два блоки (по обидвох сторонах дверцят) зі сталевою рейкою працюють у напрямках на двох несучих роликах, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони рухаються вздовж на вогнетривких роликах, встановлених у дверній рамі, що гарантує їх легке, тихе та безперебійне функціонування. Рух дверцят відбувається на відстані пару міліметрів від корпусу, що запобігає ушкодженню герметизації. Дверцята, що зачиняються, з великою силою занурюються у дверну раму, завдяки чому камера згоряння є повністю герметичною.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 211
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 114.00*43.70*90.40
Номінальна потужність, кВт 16
Теплова потужність, (%) 73
Матеріал виготовлення чавун, сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 45
Підключення холодного повітря так (не входить в комплект)
Шухляда/контейнер для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 8.0 - 22.0
Температура димових газів (℃) 352.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.61
Відповідність стандарту BImSchV 2 ні
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.