По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki Franek 14

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki Franek 14
80811грн.
термін доставки 2-60 днівВиробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Топка Kratki Franek 14 кВт - це камін із високим ККД, сучасним фасадом та щільно розміщеними радіаторами для кращої ефективної передачі тепла за конвекційним принципом.

 Сучасна передня сторона топки виготовлена зі сталі, має декоративну жаростійку кераміку, що витримує температуру до 660°C. Вмонтоване шкло має сертифікат якості і безпеки. Декоративна скляна панель типу glass не тільки виглядає елегантно і сучасно, а й оптично збільшує передню сторону топки та підкреслює огляд вогню. Рамка дверцят виготовлена з закритого профілю, що робить її надійною і стійкою до навантажень, які виникають під час роботи при високих температурах. Холодне повітря із вулиці подається в топку лише ззовні завдяки вбудованому підводу повітря Ø125 мм. Підвід повітря знаходиться в нижній частині каміна.

 Пристрій обладнаний системою чистого шкла - завдяки якій повітряний потік рівномірно розподіляється, обдуває шкло і мінімізує налипання на ньому кіптяви та сажі. Це дозволяє зберегти ефектний і чистий вигляд скла протягом тривалого часу.

 Вторинне повітря подається через отвори, розташовані в задній стінці камери згоряння, створюючи систему допалювання димових газів. Він відповідає за спалювання газів та зменшення викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище. Це підвищує ефективність каміна, завдяки чому пристрій досягає дуже низьких параметрів викидів CO (низький викид CO).

 Рухомий чавунний димохідний отвір, що складається з двох частин, регулювання пристрою 360°, як знизу, так і зверху. Перевагою даного каміну на дрова є велика камера згорання, що дозволить завантажити одночасно більшу кількість дров.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 276
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 96.90*47.60*80
Номінальна потужність, кВт 14
Теплова потужність, (%) 81
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 60
Підключення холодного повітря так
Шухляда/контейнер для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 6.0 - 17
Температура димових газів (℃) 250.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.10
Відповідність стандарту BImSchV 2 так
Особливості топки тривале горіння, подвійний допал газів
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.