По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki KDZ 6 K

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki KDZ 6 K
48600грн.
In Stock Виробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна касета Kratki KDZ 6 K (6 кВт) - це компактний пристрій для опалення. Дозволяє встановлювати в існуючих відкритих камінах. Касета завдяки застосованню турбін - дозволяє дуже ефективно використовувати тепло від згоряння деревини, що робить пристрій економним джерелом опалення. Це дозволяє ефективно обігрівати приміщення, в якому вона знаходиться. Касета KDZ віддає тепло, випромінюючи енергію через скло та за допомогою вентиляторів. Ефективне згоряння та довше зберігання температури відбувається завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру вогню.

 Касета оснащена ефективними турбінами 280 м³/год з низьким енергоспоживанням (38 W), розташована під камерою згоряння. Турбіни відповідають за примушення циркуляції повітря в пристрої, завдяки чому тепло ефективніше передається в навколишнє середовище. Пристрій має триступеневе регулювання роботи вентиляторів. Залежно від вибору одного з них: позиція 0 - турбіни включаються автоматично і працюють зі зменшеною швидкістю після досягання датчиком температури 50°C. (Датчик знаходиться нижче контейнера у передній частині пристрою);

позиція 1 - турбіни діють у тривалий спосіб з повною швидкістю незалежно від роботи касети,

позиція 2 - турбіни діють у тривалий спосіб з повною швидкістю незалежно від роботи касети.

Циркуляція повітря під дією сили тяжіння - відбувається, як тільки йде спрацювання механізму.

 Примусова циркуляція повітря - стартує при запуску вентиляторів. Завдання вентиляторів - збільшити потік повітря вздовж зовнішніх стінок касети і, перш за все, підібрати температуру і передати її в приміщення. Вентилятори встановлюються безпосередньо на передній частині касети під камерою згоряння. Окрім вентиляторів, в комплект входять регулятор та індикатор температури, з'єднані між собою. Вентилятори потужністю 280 м³/год живляться мережевою напругою 230 В. Система активується автоматично або вручну. Повітря всмоктується з навколишнього середовища через два отвори, розташовані спереду касети під дверцятами. Потік повітря збирає тепло з простору навколо камери згоряння і передає його в приміщення.

 Регулювання повітря, так звана, відбувається за допомогою механізму, вмонтованого над дверцятами печі. Відкриття механізму уможливлює підвід повітря в топку, у верхню її частину, де настає допалювання газів, що виникли в процесі спалювання деревини, що обмежує викид шкідливого СО в атмосферу. Повітря, скероване в дефлектор, проходить через шкло, оберігаючи його від вогню і диму, що обмежує налипання на ньому кіптяви, і тому скло залишається чистим. Також у топку можна доставити повітря ззовні, монтуючи підвід холодного повітря. З цією метою варто придбати підвід повітря та спеціально пристосований для цього контейнер для золи.   Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Корпус і передня частина стійкі до дії високих температур завдяки застосуванню високогатункової сталі. Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.
 Топка оснащена декоративною скляною панеллю типу glass, завдяки чому та виглядає елегантно і сучасно. Застосування такого вирішення оптично збільшує передню частину топки і підкреслює вигляд на вогнище. Дверцята топки обладнані зручною ручкою.

Всі сучасні опалювальні прилади виготовляються із сталі, а внутрішня камера згорання обкладається матеріалами для підвищення та накопичення тепла: шамот, вермикуліт чи Термотек (TERMOTEC) в даному випадку. Стальні топки мають ряд вагомих переваг: ідеальна герметичність, високі показники ККД, мінімальні викиди вуглеця в атмосферу, що замовнику дає екологічність, мінімальні витрати палива та чистий димохід.

  Пристрій відповідає вимогам Екопроєкту та стандарту BImSchV 2, визначаючи максимальний викид CO.

Гарантійний термін 5 років.

Технічні параметри:

Паливо суха деревина
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 52.00*42.60*73.00
Номінальна потужність, кВт 6
Теплова потужність, (%) 78.5
Матеріал виготовлення сталь
Діаметр димоходу Ø 160
Максимальна довжина дров, см 30
Підвід повітря ні
Шухляда для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 3.5 - 8.0
Температура димових газів (℃) 355.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.10
Відповідність стандарту BImSchV  так
ВІдповідає критеріям Екопроєкту так
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.