По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki Lucy 14 права BS

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki Lucy 14 права BS
82123грн.
термін доставки 2-60 днівВиробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki (Краткі) Lucy 14 (кВт) права BS - сучасна кутова топка стальна, внутрішнє облицювання камери згоряння викладено матеріалом, що акумулює тепло TERMOTEC. Корпус і передня стінка топки витримують високі температури завдяки якісній сталі. Ефективне згоряння і довше утримування температури завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, що підвищує температуру в камері. Облицювальний матеріал камери згоряння на вибір клієнта: чорного та світлого кольору.

 Топка кутової форми, з бічним шклом. Завдяки кутовому огляду вогню та сучасній фронтальній рамці вона відмінно підходить під дизайн сучасних інтер'єрів. Цей тип каміна часто вибирають для відкритих приміщень, в яких поєднуються різні простори, наприклад: вітальня з кухнею.

Спеціальна перфорована ручка захисть від обпікання руки. Димохідний отвір регульований на 360°, полегшує монтаж каміну. Серія стальних камінів Lucy презентована багатьма моделями, кожна із них стане частинкою інтер`єру та затишку у Вашому будинку. Головне виберіть ваш варіант!

 Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який видовжує дорогу виведення димових газів. Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC. Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).

 Вбудований підвід повітря ззовні Ø125, забезпечує подачу свіжого повітря у камеру згоряння ззовні будівлі, що впливає на краще горіння та регулювання. Димохідний отвір рухомий, що полегшує з`єднання із димоходом, оскільки поворотний механізм має радіус повороту на 360°. Пристрій відповідає строгим європейським критеріям/вимогам Екопроєкту та стандарту BImSchV 2, що чітко регламентує викиди СО в атмосферу. Турбуйтеся про довкілля разом із компанією Краткі.

 Всі сучасні опалювальні прилади виготовляються із сталі, а внутрішня камера згорання обкладається матеріалами для підвищення та накопичення тепла: шамот, вермикуліт чи Термотек (TERMOTEC) в даному випадку. Стальні топки мають ряд вагомих переваг: ідеальна герметичність, високі показники ККД, мінімальні викиди вуглеця в атмосферу, що замовнику дає екологічність, мінімальні витрати палива та чистий димохід.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 225
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 127.00*48.50*84.80
Номінальна потужність, кВт 14
Теплова потужність, (%) 81
Матеріал виготовлення сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 40
Підвід повітря так
Шухляда для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 6.0 - 17.0
Температура димових газів (℃) 265.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.10
Відповідність стандарту BImSchV  так
ВІдповідає критеріям Екопроєкту так
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.