По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Камінна топка Kratki MBN 12 права BS

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki MBN 12 права BS
1575.00€
термін доставки 2-60 днівВиробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki (Краткі) MBN 12 (8 кВт) права BS - сучасна кутова топка стальна, виняткова увага до деталей, відмінні технічні параметри та точність виготовлення - особливості, що характеризують цю серію топок. Внутрішнє облицювання камери згоряння викладено матеріалом, що акумулює тепло TERMOTEC. Корпус і передня стінка топки витримують високі температури завдяки якісній сталі. Ефективне згоряння і довше утримування температури завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, що підвищує температуру в камері. Облицювальний матеріал камери згоряння на вибір клієнта: чорного та світлого кольору.

 Топка кутової форми, з бічним шклом. Завдяки кутовому огляду вогню та сучасній фронтальній рамці вона відмінно підходить під дизайн сучасних інтер'єрів. Цей тип каміна часто вибирають для відкритих приміщень, в яких поєднуються різні простори, наприклад: вітальня з кухнею. Високий перехід з каміна в димохід і розміщення дефлектора збільшують поверхню теплообміну між топкою і навколишнім середовищем. Зниження температури димових газів зумовлює збільшення потужності пристрою. Безруштова топка - допалювання золи, означає, що паливо згоряє до дрібного попелу, якого залишається мінімальна кількість. Отримана в такий спосіб теплова енергія від деревини буде використана по максимуму.

 Камінна топка з двома шкляними панелями, зіставленими одна навпроти одної під прямим кутом (скляні панелі з'єднано без рами). Декоративна шкляна панель типу glass, яка витримує температуру до 660°C і надає камінові сучасного та елегантного вигляду, оптично збільшує передню частину топки.

Спеціальна перфорована ручка захисть від обпікання руки. Димохідний отвір регульований на 360°, полегшує монтаж каміну. Серія стальних камінів MBN 12 презентована різними моделями, кожна із них стане частинкою інтер`єру та затишку у Вашому будинку. Головне виберіть ваш варіант!

 Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який видовжує дорогу виведення димових газів. Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC. Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).

 Вбудований підвід повітря ззовні Ø125, забезпечує подачу свіжого повітря у камеру згоряння ззовні будівлі, що впливає на краще горіння та регулювання. Димохідний отвір рухомий, що полегшує з`єднання із димоходом, оскільки поворотний механізм має радіус повороту на 360°. Пристрій відповідає строгим європейським критеріям/вимогам Екопроєкту та стандарту BImSchV 2, що чітко регламентує викиди СО в атмосферу. Турбуйтеся про довкілля разом із компанією Краткі.

 Всі сучасні опалювальні прилади виготовляються із сталі, а внутрішня камера згорання обкладається матеріалами для підвищення та накопичення тепла: шамот, вермикуліт чи Термотек (TERMOTEC) в даному випадку. Стальні топки мають ряд вагомих переваг: ідеальна герметичність, високі показники ККД, мінімальні викиди вуглеця в атмосферу, що замовнику дає екологічність, мінімальні витрати палива та чистий димохід.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 159
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 116.00*54.70*59.20
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 80
Матеріал виготовлення сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 30
Підвід повітря так
Шухляда для попелу ні
Діапазон потужності нагріву, кВт 4.0 - 11.0
Температура димових газів (℃) 255.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.10
Відповідність стандарту BImSchV  так
ВІдповідає критеріям Екопроєкту так
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.