По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki Mila 16 гільйотина

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki Mila 16 гільйотина
90300грн.
термін доставки 2-60 днів Виробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki (Краткі) Mila 16 гільйотина - сучасна топка стальна, інтер’єр якої викладений матеріалом, що акумулює тепло TERMOTEC. Корпус і передня стінка топки витримують високі температури завдяки якісній сталі. Ефективне згоряння і довше утримування температури завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, що підвищує температуру в камері. Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який видовжує дорогу виведення димових газів. Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам. Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC. Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).

 Вбудований підвід повітря ззовні Ø125, забезпечує подачу свіжого повітря у камеру згоряння ззовні будівлі, що впливає на краще горіння та регулювання. Також в комплекті для кращого регулювання горіння йде шиберний механізм. Можливість використання в різних монтажних умовах завдяки регульованим ніжкам (до 40 мм).

Дверцы топки работают в системе lift up - стеклянная панель поднимается вверх. Эта система была построена, опираясь в противовес - два блока (по обоим сторонам двери) со стальной рейкой работают в направляющих на двух несущих роликах, благодаря чему вес двери равномерно распределяется. Они движутся вдоль на огнеупорных роликах, установленных в дверной раме, что гарантирует их лёгкое, тихое и бесперебойное функционирование. Движение дверец происходит на расстоянии пару миллиметров от корпуса, что предотвращает повреждение герметизации. Дверцы, которые закрываются, с большой силой погружаются в дверную раму, благодаря чему камера сгорания есть полностью герметичной.

Благодаря дверцам, что поднимаются и опускаются, вы можете одновременно загружать нужное количество древесины. Дополнительный механизм, который позволяет боковое открывание стеклянных панелей, что облегчает очистку и поддержание чистоты камеры сгорания.

 Дверцята топки працюють у системі lift up - скляна панель піднімається догори. Ця система була збудована, опираючись на противагу - два блоки (по обидвох сторонах дверцят) зі сталевою рейкою працюють на двох несучих роликах, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони рухаються вздовж на вогнетривких роликах, встановлених у дверній рамі, що гарантує їх легке, тихе та безперебійне функціонування. Рух дверцят відбувається на відстані пару міліметрів від корпусу, що запобігає ушкодженню герметизації. Дверцята, що зачиняються, з великою силою занурюються у дверну раму, завдяки чому камера згоряння є повністю герметичною.

 Завдяки дверцятам, що піднімаються і опускаються, ви можете одночасно завантажувати потрібну кількість деревини. Додатковий механізм, який дозволяє бічне відчинення скляних панелей, що полегшує очищення та підтримання чистоти камери згоряння.

 Всі сучасні опалювальні прилади виготовляються із сталі, а внутрішня камера згорання обкладається матеріалами для підвищення та накопичення тепла: шамот, вермикуліт чи Термотек (TERMOTEC) в даному випадку. Стальні топки мають ряд вагомих переваг: ідеальна герметичність, високі показники ККД, мінімальні викиди вуглеця в атмосферу, що замовнику дає екологічність, мінімальні витрати палива та чистий димохід.

Окрема опція до остаточного завершення облицювання є сучасна стальна фасадна рамка ззовні. Запитуйте в менеджерів компанії Warmhouse Львів.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 280
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 120.00*51.80*109.30
Номінальна потужність, кВт 16
Теплова потужність, (%) 75
Матеріал виготовлення сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 70
Підвід повітря так
Шухляда для попелу ні
Діапазон потужності нагріву, кВт 8.0 - 22.0
Температура димових газів (℃) 265.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.15
Відповідність стандарту BImSchV  ні
ВІдповідає критеріям Екопроєкту ні
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.