По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki Nadia 13

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki Nadia 13
78640грн.
термін доставки 2-60 днівВиробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki (Краткі) Nadia 13 кВт - сучасна топка стальна, внутрішнє облицювання камери згоряння викладено матеріалом, що акумулює тепло TERMOTEC. Корпус і передня стінка топки витримують високі температури завдяки якісній сталі. Ефективне згоряння і довше утримування температури завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, що підвищує температуру в камері. Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який видовжує дорогу виведення димових газів.

 Додатковою опцією облицювального матеріалу в камері згорання є кольорова палітра: білий та чорний колір. При замовленні камінів запитуйте в менеджерів можливість замовлення Termotec в тому кольорі котрий потрібен саме Вам.

  Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам. Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC. Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою/скляна панель типу glass, яка витримує температуру до 660°C. Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).

 Вбудований підвід повітря ззовні Ø125, забезпечує подачу свіжого повітря у камеру згоряння ззовні будівлі, що впливає на краще горіння та регулювання. Димохідний отвір рухомий, що полегшує з`єднання із димоходом, оскільки поворотний механізм має радіус повороту на 360°. Пристрій відповідає строгим європейським критеріям/вимогам Екопроєкту та стандарту BImSchV 2, що чітко регламентує викиди СО в атмосферу. Турбуйтеся про довкілля разом із компанією Краткі. Даний пристрій відноситься до PRO версії, що свідчить про позначки на опалювальних пристроях серії стальних камінів Nadia.

 Топка має подвійну систему аерації. Первинне повітря, що полегшує розпалювання деревини, подається по всій ширині камери згоряння через отвір в карнизі, яка є перегородкою, а також через аераційний карниз, розміщений на задній стінці камери згоряння відразу над плитою, на якій відбувається згорання.

 Топка без рушту - на практиці означає допалювання золи, пальне згорає на дрібний попіл, який залишається в мінімальній кількості. Отримана в такий спосіб теплова енергія від деревини буде використана по максимуму, а димохідний канал буде максимально чистим від продуктів горіння. Високі показники ККД - це економія паливного матеріалу!. Можна застосовувати при різних монтажних умовах завдяки регульованим ніжкам і рухомому димохідному отвору з регулюванням вихідного димохідного отвору на 360°. Відкривання за потреби може бути бічне ліве, оскільки є така технічна можливість котра передбачена виробником, а сучасна ручка додасть дизайну каміну.

 Всі сучасні опалювальні прилади виготовляються із сталі, а внутрішня камера згорання обкладається матеріалами для підвищення та накопичення тепла: шамот, вермикуліт чи Термотек (TERMOTEC) в даному випадку. Стальні топки мають ряд вагомих переваг: ідеальна герметичність, високі показники ККД, мінімальні викиди вуглеця в атмосферу, що замовнику дає екологічність, мінімальні витрати палива та чистий димохід.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 178
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 133.10*41.80*83.40
Номінальна потужність, кВт 13
Теплова потужність, (%) 81
Матеріал виготовлення сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 40
Підвід повітря так
Шухляда для попелу ні
Діапазон потужності нагріву, кВт 6.0 - 16.5
Температура димових газів (℃) 240.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.09
Відповідність стандарту BImSchV  так
ВІдповідає критеріям Екопроєкту так
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.