По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Камінна топка Kratki NBC 500/500 гільйотина

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki NBC 500/500 гільйотина
2702.00€
Є в наявності Виробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki (Краткі) NBC 500/500 (8 кВт) ліва/права гільйотина - сучасний трьохсторонній камін, внутрішнє облицювання камери згоряння викладено матеріалом, що акумулює тепло TERMOTEC. Корпус і передня стінка топки витримують високі температури завдяки якісній сталі. Ефективне згоряння і довше утримування температури завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, що підвищує температуру в камері. Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який видовжує дорогу виведення димових газів. Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам. Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC. Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою/скляна панель типу glass, яка витримує температуру до 660°C. Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).

  Серія камінів NBC характеризуються винятковою увагою до деталей, відмінними технічними параметрами та точністю виготовлення. Професійне обладнання позначається логотипом PRO - версії

 Подвійна система відчинення дверцят догори (LIFT-UP) і в сторону. Дверцята, що піднімаються і опускаються, полегшують завантаження деревини, а механізм бічного відчинення дозволяє більш ефективно очищати шкло.

 Вбудований підвід повітря ззовні Ø125, забезпечує подачу свіжого повітря у камеру згоряння ззовні будівлі, що впливає на краще горіння та регулювання. Димохідний отвір рухомий, що полегшує з`єднання із димоходом, оскільки поворотний механізм має радіус повороту на 360°. Пристрій відповідає строгим європейським критеріям/вимогам Екопроєкту та стандарту BImSchV 2, що чітко регламентує викиди СО в атмосферу. Турбуйтеся про довкілля разом із компанією Краткі. 

 Топка має рушт, що полегшує обслуговування каміна. Нижня плита топки, значно втоплена відносно дверцят. Високі показники ККД - це економія паливного матеріалу!. Можна застосовувати при різних монтажних умовах завдяки регульованим ніжкам і рухомому димохідному отвору з регулюванням вихідного димохідного отвору на 360°. Відкривання за потреби може бути бічне ліве, оскільки є така технічна можливість котра передбачена виробником, а сучасна ручка додасть дизайну каміну.

 Всі сучасні опалювальні прилади виготовляються із сталі, а внутрішня камера згорання обкладається матеріалами для підвищення та накопичення тепла: шамот, вермикуліт чи Термотек (TERMOTEC) в даному випадку. Стальні топки мають ряд вагомих переваг: ідеальна герметичність, високі показники ККД, мінімальні викиди вуглеця в атмосферу, що замовнику дає екологічність, мінімальні витрати палива та чистий димохід.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 238
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 147.00*71.90*57.60
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 83
Матеріал виготовлення сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 40
Підвід повітря так
Шухляда для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 3.5 - 10.0
Температура димових газів (℃) 198.0
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0.09
Відповідність стандарту BImSchV  так
ВІдповідає критеріям Екопроєкту так
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.