По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki NBC 7 ліва/права BS з боковим відкриванням дверей (7.0 кВт)

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki NBC 7 ліва/права BS (7.0 кВт)
75713грн.
68141грн.
Є в наявності Виробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki NBC 7 ліва/права BS з боковим відкриванням дверей (7.0 кВт) - невелика топка NBC, шкло трьохстороннє, поєднує в собі унікальну естетику та виняткові функціональні властивості. Поза візуальними якостями, пристрій гарантує справне опалення приміщень і екологічне спалювання деревини. Завдяки використанню сучасних матеріалів та інноваційних технічних рішень характеризується дуже хорошими технічними параметрами. Однією з багатьох його переваг є можливість підключення підводу повітря ззовні. Елегантності топці додає декоративна скляна панель типу glass. Більше того, має систему батьківського контролю, що оберігає від небажаного відчинення дверцят. 

 Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Вмонтоване шкло має сертифікат якості та безпеки.

 Корпус і передня стінка витримують дію високих температур завдяки використовуваному матеріалу - високогатунковій сталі.

 Дверцята мають  зручні ручки, щ дозволяють легко відкривати/закривати лише вибрані вікна. Виробник змінив типовий механізм каміну NBC, вбудувавши бічні відкидні двері. Це відповідь для клієнтів, котрим не подобаються двері, що відчиняються вгору. Це не викликає труднощів у використанні, оскільки вікна відкриваються незалежно одне від одного.

 Перевагою даного пристрою є доступна ціна, оскільки сталевий камін має 3 шкла, безрамне з`єднання, відмінні технічні параметри та сучасний вигляд!

Рамка дверцят виготовлена з закритого профілю, робить її надійною і стійкою до навантажень, які виникають під час роботи при високих температурах. Досконала герметичність топки забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.

 Топка кутової форми, з бічним шклом. Завдяки кутовому огляду вогню та сучасній фронтальній рамці вона відмінно підходить під дизайн сучасних інтер'єрів. Цей тип каміна часто вибирають для відкритих приміщень, в яких поєднуються різні простори, наприклад: вітальня з кухнею.

 Всі сучасні опалювальні прилади виготовляються із сталі, а внутрішня камера згорання обкладається матеріалами для підвищення та накопичення тепла: шамот, вермикуліт чи Термотек (TERMOTEC) в даному випадку. Стальні топки мають ряд вагомих переваг: ідеальна герметичність, високі показники ККД, мінімальні викиди вуглеця в атмосферу, що замовнику дає екологічність, мінімальні витрати палива та чистий димохід.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 188
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 124.50*50.20*75.20
Номінальна потужність, кВт 7
Матеріал виготовлення сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 157
Підвід повітря так
Стиль сучасний
Головне паливо суха деревина, тверді породи
Особливості подвійне допалювання
Відкривання дверцят бокове
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.