По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki OLIWIA 18 гільйотина

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki OLIWIA 18 гільйотина
87450грн.
термін доставки 2-60 днів Виробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki (Краткі) Oliwia 18 гільйотина - це класичний камін із сучасним дизайном котрий доповнить інтер`єр приміщення. Стабільні і витривалі до навантаження дверцята каміна виготовлені з закритого профілю. Герметизація дверцят розташована у профільованому каналі, що гарантує його належне прилягання та запобігає випаданню під час експлуатації топки.

 Дверцята топки працюють у системі lift up - скляна панель піднімається вгору. Ця система була збудована, опираючись на противазі - два блоки (по обидвох сторонах дверцят) зі сталевою рейкою працюють у напрямку на двох несучих роликах, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони рухаються вздовж на вогнетривких роликах, встановлених у дверній рамі, що гарантує їх легке, тихе та безперебійне функціонування. Рух дверцят відбувається на відстані декілька міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодження герметизації. Дверцята, що зачиняються, з великою силою занурюються у дверну раму, завдяки чому камера згоряння є повністю герметичною.

 Завдяки дверцятам, що піднімаються і опускаються, ви можете одночасно завантажувати потрібну кількість деревини. Додатковий механізм, який дозволяє бічне відчинення скляних панелей, що полегшує очищення та підтримання чистоти камери згоряння. Топку можна виставляти завдяки регульованим ніжкам. Декоративна скляна панель типу glass, витримує температуру до 660°C і надає камінній топці сучасного та елегантного вигляду, оптично збільшує передню фасадну частину топки.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 244
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 114.00*49.70*90.40
Номінальна потужність, кВт 18
Теплова потужність, (%) 79
Матеріал виготовлення сталь, чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 50
Можливість підключення холодного повітря так (не входить в комплект)
Шухляда/контейнер для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 9.0 - 23.0
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.