По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki ZOSIA ECO 12

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki ZOSIA ECO 12
45225грн.
Є в наявності Виробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

  Камінна топка Kratki (Краткі) Zosia 12 ECO - це сучасний камін котра доповнить інтер`єр в приміщенні. Камінна топка з великою чавунною камерою згоряння. Завдяки своїй герметичності ідеально підходить для будинків з рекуперацією. Більше того, її технічні параметри доводять, що це топка, яка відповідає вимогам Екопроекту (Ekoprojekt).

 На відміну від звичайної топок серії "зюзя 16", камін обладнаний системою допалювання димових газів, яка разом з іншими технологіями зумовлює дуже хороші результати спалювання, завдяки чому пристрій відповідає суворим вимогам Екопроєкту (Ekoprojekt). Номінальна потужність каміну 12 кВт, а теплова потужність сягає 83,0% говорить про оптимальний варіант характеристик даної моделі до співвідношення "ціна=якість". Дана модель каміну досить популярна, оскільки середньостатистичний будинок вимагає опалення на 120 м² - 140 м², а ціна відповідає затребуваній потужності для обігріву та всім екологічним параметрам.

 Обладнання серії ZOSIA ECO - це камінні топки з просторою чавунною камерою згоряння, додатково обладнані із зовнішньої сторони щільно розміщеними радіаторами. Завдяки застосуванню такого вирішення поверхня тепловіддачі у навколишнє середовище є значно більшою. Тим самим це збільшує масу самого пристрою. Топка обладнана системою допалювання димових газів, яка разом з іншими технологіями зумовлює дуже хороші результати спалювання, завдяки чому пристрій відповідає суворим вимогам Екопроекту (Ekoprojekt).

 Сучасна передня сторона топки виготовлена зі сталі, має декоративну жаростійку кераміку, що витримує температуру до 660°C. Вмонтоване шкло має сертифікат якості і безпеки. Декоративна скляна панель типу glass не тільки виглядає елегантно і сучасно, а й оптично збільшує передню сторону топки та підкреслює огляд вогню. Рамка дверцят виготовлена з закритого профілю, що робить її надійною і стійкою до навантажень, які виникають під час роботи при високих температурах. Стальні дверцята завжди герметично прилягають до чавунної основи каміну, що робить пристрій повністю герметичним. Холодне повітря із вулиці подається в топку ззовні завдяки вбудованому підводу повітря Ø125 мм. Підвід повітря знаходиться в нижній частині каміна.

 Пристрій обладнаний системою чистого шкла - завдяки якій повітряний потік рівномірно розподіляється, обдуває шкло і мінімізує налипання на ньому кіптяви та сажі. Це дозволяє зберегти ефектний і чистий вигляд скла протягом тривалого часу.

 Вторинне повітря подається через отвори, розташовані в задній стінці камери згоряння, створюючи систему допалювання димових газів. Він відповідає за спалювання газів та зменшення викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище. Це підвищує ефективність каміна, завдяки чому пристрій досягає дуже низьких параметрів викидів CO (низький викид CO).

 Пристрій має потрійну систему аерації в камері згоряння, завдяки якій спалювання деревини у топці є екологічним, а, головне, економним.

Гарантія виробника на камін - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 194
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 84.80*48.00*70.00
Номінальна потужність, кВт 12
Теплова потужність, (%) 83
Матеріал виготовлення чавун, сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 50
Підключення холодного повітря так
Шухляда/контейнер для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 6.0 - 15.5
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.