По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Камінна топка Kratki ZUZIA 16 подвійне скло

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki ZUZIA 16 подвійне скло
47658грн.
Є в наявності Виробник камінів Kratki (Краткі) - досить відома компанія камінних топок, піч камінів та різноманітних комплектуючих для встановлення топок. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

 Камінна топка Kratki (Краткі) Zuzia 16 подвійне скло - це класична камінна топка із стандартним дизайном котра доповнить будь - який інтер`єр в приміщенні. Зручна з`ємна ручка чорного кольору буде перевагою, оскільки унеможливить обпікання рук від високої температури. Номінальна потужність каміну 16 кВт, а теплова потужність сягає 76,0% говорить про оптимальний варіант характеристик даної моделі до співвідношення "ціна=якість". 

 Камін у подвійному склопакеті сприяє більш ефективному передаванню тепла в приміщенні, а також забезпечує менше бруду на шклі топки.

Доступна лише під замовлення!

Гарантія виробника на камін  - 5 років!

Технічні параметри:

Вага, кг 150
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 81.00*44.20*65.20
Номінальна потужність, кВт 16
Теплова потужність, (%) 76
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 200
Максимальна довжина дров, см 50
Підключення холодного повітря так ( не входить в комплект)
Шухляда для попелу так
Діапазон потужності нагріву, кВт 7.5 - 21.0

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.