По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kratki FRANEK PW 12 з водяним контуром

Виробники Kratki (Польща)
Модель: Камінна топка Kratki FRANEK PW 12 з водяним контуром
91520грн.
термін доставки 2-60 днів


ОПИС:

Камінна топка FRANEK 12 з водним контуром – це специфічний гібрид, що поєднує в собі функції типового повітряного каміна і можливості водного каміна.

В результаті, частина теплової енергії, що міститься в димовому газі, що виходить з камери згоряння камінної топки, захоплюється підставою. Воду в ній нагрівають і потім переносять в систему c.o. Завдяки цьому, з однаковою кількістю палива, ми отримуємо два різних способи обігріву вашого будинку.

Котушка центрального опалення води пристосована для співпраці з установками опалення та підігріву підлоги з c.o. для твердого палива, газу, нафти, електроенергії та теплових насосів та сонячних батарей.

Головка виготовлена ​​зі сталі, призначеної для високих температур. Цей матеріал адаптований для роботи в системах центрального опалення, забезпечує високу надійність пристрою, термічний опір і тривалу роботу. Його центральною частиною є внутрішня камера, в якій розташована система горизонтальних трубок, так званих полум’я, яке збільшує поверхню контакту між водою і нагрівальним середовищем, тобто вихлопними газами. Завдяки цьому, база отримує максимальну кількість тепла від парів і передає її воді. Тепловий захист пристрою – це котушка, що гарантує надійну роботу всього каміна.

Водяний балон, коли пристрій працює, повинен бути підключений до установки, тобто він повинен бути заповнений водою. В іншому випадку він може пошкодити його.

Топка може працювати як у відкритих, так і в закритих системах з робочим тиском 2 бар.

МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ

Картридж оснащений щільно розміщеними радіаторами ззовні. Завдяки використанню такого рішення поверхня тепловиділення в навколишнє середовище значно більша, і в той же час збільшується маса каміна.

Камінна топка має потрійну систему вентиляції для камери згоряння, завдяки якій спалювання деревини є екологічним і, головне, економічним.

1. Первинний повітря подається до картриджа ззовні завдяки вбудованому з’єднанню на вході повітря 125 мм. Заглушка повітрозабірника розташована в підлозі картриджа.

2. Вторинний повітря подається через отвори в задній стінці печі, створюючи так звані система допалювання. Він відповідає за спалювання газів і скорочення викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище. Це підвищує ефективність каміна, завдяки чому пристрій досягає дуже низьких параметрів викидів CO (низький рівень викидів CO).

3. Пристрій оснащений системою чистого скла – завдяки так званим Завіса повітряного потоку поширюється рівномірно, змітає скло і мінімізує осадження сажі на ньому. Це дозволяє підтримувати ефективний і чистий вигляд скла протягом тривалого часу.

Регулювання вентиляції камери згоряння є незалежним для всіх трьох систем, завдяки чому користувач має кращий контроль над процесом горіння.

БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ

Чавунна передня частина вставки обладнана декоративною склозахисною керамікою, що витримує температуру до 660 ° C, яка має сертифікат якості та безпеки. Крім того, цей вид оздоблення надає каміну сучасний і елегантний вигляд, який оптично збільшує передню частину картриджа.

Щільно розташовані радіатори та стіни печі з високоякісного чавуну товщиною 8 мм гарантують безпеку роботи каміна та максимальне використання тепла.

КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ

Камін обладнаний системою чистого скла – завдяки так званим Потік повітряної завіси розподіляється рівномірно, змітає скло і мінімізує осадження сажі на ньому. Це дозволяє підтримувати ефективний і чистий вигляд скла протягом тривалого часу.

Зберігати камін у чистоті легше завдяки змонтованій решітці і ящику, в якому накопичується зола.

Крім того, він має знімну огорожу, яка захищає деревину від випадання з печі і полегшує чищення каміна.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Номінальна потужність (кВт)
12,0
Середня потужність від води (кВт)
6,5
Діапазон потужності нагріву (кВт)
5,0 - 15,0
Теплова ефективність (%)
81,0
Максимальний робочий тиск (бар)
2,0
Діаметр випускного отвору (мм)
200
Відповідає критеріям ECOPROJECT
Так
Тип палива
рекомендована деревина твердих порід з вологістю ≤20%
Вага (кг)
348,0
Водоємність (л)
32,0
Викиди CO (при 13% O 2) ≤, представлені у%
0,10
Температура димових газів (℃)
230,0
Максимальна довжина журналу (см)
50
Емісія пилку (пил) (мг / нм3)
13,0
Відповідність стандарту BImSchV 2
так
Коефіцієнт енергоефективності EEI
108,50
Тип скління
Простий
Відкриття дверей
Зліва
Матеріал виконання
Чавун, сталь
Ширина (см)
70,00
Висота (см)
114,70
Глибина (см)
51,10
Забір повітря
Так
Футеровка камери згоряння
Ні
Пепельник
Так
Декоративні скляні панелі
Так
Котушка
Так
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.