По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Облицювання камінуПри спорудженні каміна важливим є кожен етап. Саме від правильного вибору матеріалу та професійного монтажу залежить надійність та довговічність. У сучасних будинках головною цінністю каміна є не стільки можливість опалювати приміщення, скільки його декоративні показники. Тому до облицювання каміна слід затратити достатньо уваги.

Чи є обов’язковим облицювання каміна

Завдяки якісному оздобленню можливо зробити інтер’єр більш виразним та стильним. У деяких випадках шанувальники стилю кантрі бажають залишити камін без додаткового оздоблення. Проте слід зауважити, що необхідно обирати цеглу високої якості. Камінам, які були зроблені з використанням натурального каменя, також не потрібен додатковий декор. Проте, якщо ви бажаєте зробити приміщення більш естетичним, ніщо не зможе замінити якісне облицювання каміна. Дана процедура передбачає наявність конструктивної цілісності фасадної частини. Таке рішення відмінно підійде для твердопаливних камінів.

Натуральний камінь для камінів

Натуральний камінь вважається популярним матеріалом, котрий доволі часто використовується при виконанні ремонтних робіт. Каміни, при облицюванні котрих використовувався саме натуральний камінь, мають такі переваги.

1.   При нагріванні даний матеріал не виділяє ніяких ароматів та шкідливих для здоров’я речовин. Повітря у вашому домі буде чистим та свіжим.

2.   Каміни з подібним оздобленням виглядають надзвичайно гарно та естетично.

3.   Натуральні матеріали більш довговічні, так як вони мають змогу витримувати сильні удари та навантаження.

4.   Природні матеріали відрізняються відмінною стійкістю до високих температур.

Використання керамічної плитки для облицювання каміна

Доволі популярним матеріалом для декору є керамічна плитка. На сучасному ринку можна зустріти величезний асортимент даного матеріалу. Завдяки цьому є можливість обрати варіант, який буде найбільш гармонічно вписуватись у загальний дизайнерський задум. У даному випадку слід надати перевагу вогнетривким різновидам.

Розрізняють такі види плитки, яку використовують для облицювання каміна:

·      керамічна;

·      керамогранітна;

·      скляна;

·      із натурального чи штучного каменю.

Мармур - живий камінь котрий використовується для оздоблення камінних порталів. Його імпортується із Італії, Іспанії, Єгипту та Туреччини. Із давніх давен його велич показали Італійські собори та палаци. Його можна обробляти та використовувати при виготовленні колон, балясин, камінних порталів, стільниць, підвіконня, сходи, і ін. – легко впишуться в будь-який інтер’єр. А кольорова гама даного матеріалу задовільнить будь - якого клієнта, навіть самого вибагливого.

Даний матеріал може відрізнятися не тільки за видом сировини, а й за особливостями фактури. Плитка буває гладкою, матовою, текстурною. Можна використовувати не тільки один різновид матеріалу, але й робити різноманітні візерунки та мозаїки. При виконанні робіт із облицювання камінів слід використовувати спеціальний клей, котрий не втрачає своїх властивостей під впливом високих температурних режимів. Такий клей має змогу надійно зафіксувати навіть важкі матеріали з каменю. Завдяки використанню плитки каміни здобувають вищі естетичні показники. Проте даний вид облицювання має достатньо високі вимоги щодо підготовки. Тому довіряти подібні роботи слід тільки професійним майстрам.

Де купити матеріали для облицювання каміна

Якщо Ви в пошуку магазину, де можна купити якісні матеріали для проведення будівельних робіт, то Вам слід ознайомитися з пропозиціями нашого інтернет-магазину. У нашому каталозі до Вашої уваги представлений широкий асортимент товарів від надійних та популярних виробників, котрі мають перевірену репутацію. Ціни у нашій компанії відрізняються демократичністю, тому Ви маєте змогу непогано економити свої гроші. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому якщо у Вас є додаткові запитання, наші працівники зі служби підтримки охоче Вам допоможуть. Для консультації Вам потрібно буде всього-на-всього зателефонувати за номером телефону нашої гарячої лінії.

Ваш кошик порожній!