По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Amity 3

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Amity 3
25238грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Піч камін дров`яна Plamen Amity 3 чорного кольору - це буржуйка котра підходить для дачного чи заміського будинку. Піч виготовлена ​​з якісного сірого чавуну, пофарбована в чорний колір термостійким кольором, що надає виробу гарного вигляду, а також в приміщеннях де тривалий час відсутнє тепло, піч ззовні не буде ржавіти (відсутність процесу корозії). Дровяна піч виготовлена повністю із чавуну, ніжки надають не тільки цікавого вигляду, але покращують конвекцію та допоможуть швидше обігріти приміщення. 

 Продукт розроблений, виготовлений та випробуваний відповідно до європейських стандартів (EN 13240), та маркування А+.

 Вага печі становить 128.5 кг, номінальна потужність - 8 кВт, максимальна - 11 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 75.8%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Каминофен Plamen Amity 3 - це ідеальне рішення для обігріву заміської дачі чи будинку. Plamen Amity 3 дозволяє підключення до димоходу вертикально та горизонтально, зможе обігріти приміщення об`ємом до 160 м³, головне що будинок був добре отеплений ззовні. Також слід віднести до переваг буржуйки на дровах - це глибина 51.90 см, що одназначно полегшить заготівлю сухої листяної деревини твердих порід.

Технічні параметри:

Вага, кг 128.5
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 74.60*51.90*59.70
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 75.8
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 120
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 33.50*19.00 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 160
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування А+
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.