По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Aria (black)

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Aria (black)
31125грн.
Є в наявності Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Чавунна піч камін Plamen (Пламен) Aria чорного кольору - це окремостояча пічка на ніжці, сучасного типу та вигляду. Виготовлена із високоякісного чавуну, із хорошими тепловими характеристиками. Завдяки своїй функціональності та зовнішньому вигляду піч наповнить кожен простір приємним теплом.

 Піч захищена емаллю для кращої міцності та якості. Дана модель має можливість підключення до вертикального димоходу. Пам`ятайте, що вірний монтаж вертикального димаря це з`єднання по конденсату через антиконденсаційний перехід. 

 Вагомою перевагою Plamen Aria (black) це можливість підведення холодного повітря із вулиці в топку. Найкраще паливо - це тверді породи деревини та паливні брикети, одне завантаження не більше 2.5 кг. Наявність подачі кисню в камеру пічки, дозволить регулювання горіння деревини та економію їх використання.

Вага печі становить 118 кг, номінальна потужність - 8 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 82.1%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика.

Технічні параметри:

Вага, кг 118
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 100.01*40.00*45.00
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 82.1
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 150
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 30.00*35.00 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 160
Відповідність стандарту EN 13240
Можливість підведення повітря в топку так
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.