По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Aurora (grey)

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Aurora (grey)
28864грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Дров`яна піч камін Plamen (Пламен) Aurora сірого кольору - це самостійна пічка сучасного типу та вигляду. Виготовлена із високоякісного чавуну, із хорошими тепловими характеристиками. Завдяки своїй функціональності та зовнішньому вигляду піч наповнить кожен простір приємним теплом.

 Піч захищена сірою емаллю для кращої міцності та якості. Дана модель має можливість підключення до вертикального димоходу. Пам`ятайте, що вірний монтаж вертикального димаря це з`єднання по конденсату через антиконденсаційний перехід. 

  Вагомою перевагою Plamen Aurora (grey) це цікава форма та відмінна якість чавуну . Найкраще паливо - це тверді породи деревини та паливні брикети, одне завантаження не більше 2.5 кг. Великі скляні дверцята дозволять насолоджуватись видом на вогонь, камера згорання обладнана подвійними чавунними стінками із логотипом компанії Plamen (Пламен), висувний та місткий контейнер/ящик для попелу знаходиться під решіткою, для легкого очищення від золи, режим тривалого горіння дозволить економити деревину.

 Вага печі становить 105 кг, номінальна потужність - 8 кВт, максимальна - 11 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 78.9%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Емальоване зовнішнє покриття грубки на дровах завжди буде кращою ніж порошкова жаростійка фарба.

Технічні параметри:

Вага, кг 105
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 100.01*43.00*48.50
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 78.9
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 150
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 27.00*29.00 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 160
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування А+
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.